چگونه شخصیت کودکتان را رمز گشایی کنید

شخصیت کودک خود را رمزگشایی کنید

پریسیلا دانستان (Priscilla Dunstan) محقق رفتار و اخلاق و پدید آورنده «سیستم زبان کودک دانستان» (Dunstan Baby Language System) و اثری به نام «شهرت اپرا» (Oprah fame)، در کتاب جدید خود بنام” حس کودکی” (Child Sense) عنوان می کند «تمامی کودکان دارای حس غالب هستند که تعیین می‌کند چگونه دنیا را تجربه کرده و آن را درک کنند».

اینجا برای درک این موجودات کوچک راهنمائیهایی ارائه می شود:

1. کودک بساوشی( لمسی)

کودکان بساوشی احساتشان را از طریق فیزیکی و جسمی بیان می‌کنند. اگر خوشحال باشند، بالا و پایین می‌پرند و اگر ناراحت باشند نیاز به آغوش گرفتن و نوازش دارند، اگر عصبانی یا هیجان زده باشند، هل می‌دهند یا تنه می‌زنند. این کودکان از طریق عمل کردن می‌آموزند.

نوزادان با حس بساوشی
این نوزادان دوست دارند مدام آنها را در آغوش بگیرید، اما با تکان دادن نیز آرام می‌شوند. اگر دست‌هایتان خسته شده و نیاز به استراحت دارد او را در تاب یا وسیله مخصوص حمل کودک قرار دهید.

کودک نوپای بساوشی
این کودکان خودشان را روی زمین پرت می‌کنند و این طرف و آن طرف می‌کوبند. سعی کنید او را قلقلک بدهید یا کاری فیزیکی اما شوخی آمیز انجام هید تا از حالت قشقرق بیرون بیاید. اگر این کار فایده‌ای نداشت، از او دور شوید بچه‌های بساوشی دوست ندارند تنها باشند و وقتی به دنبال شما می‌دوند، به آن‌ها کمک می‌کند که از این حالت بیرون بیایند.

پیش دبستانی های بساوشی
این کودکان به درس‌هایی که شامل اقلام محسوسی هستند بهتر پاسخ می‌دهند. برای آموزش شمارش اعداد از بلوک استفاده کنید و برای آموزش الفبا اشیائی را پیدا کنید که همه آن‌ها با یک حرف شروع می‌شوند:  توپ، تور، توت، کیف،کمربند،کفش و ….


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *