چگونه روی تکالیف مدرسه تمرکز کنیم؟

چگونه روی تکالیف مدرسه تمرکز کنیم؟

بسیاری از مردم ممکن است تمرکز کردن روی تکالیف و کار های مدرسه را سخت بدانند، به همین خاطر خیلی ها دوست ندارند درباره مدرسه فکر کنند. اما این مسئله بسیار مهمی است، بنابراین اگر شما چنین مسئله ای دارید این مقاله را بخوانید.

بچه ها در حال انجام تکالیف

1.تکالیف را انجام دهید. این به شما کمک می کند تا با دیگر دانش آموزان در کلاس در ارتباط باشید و به شما چیزی می دهد که باعث فعالیت مغزتان می شود. سعی کنید تکالیفی را که نیاز است انجام دهید لیست کنید. حتی ممکن است شما از انجام تکالیف لذت ببرید، برخی معلمان بیشتر تلاش می کنند تا چیز های سرگرم کننده مثل پوستر و مدل و…به عنوان تکالیف قرار دهند.

پسر در حال انجام تکالیف

2.اول تکالیف و بازبینی را انجام دهید. انجام دادنش واقعا سخت است ولی این کار  در دراز مدت نتیجه بهتری دارد. این به این معنا نیست که شما باید تمام وقت را در خانه برای کار بر روی تکالیف بگذارید. این به این معناست که تکالیفتان را در اسرع وقت انجام دهید، بعد هر کاری دوست دارید برای مدتی انجام دهید و سپس اگر نیاز داشتید دوباره بازبینی کنید.

تشکیل گروه ها

3.به باشگاه های آکادمیک ملحق شوید.این ها می توانند باشگاه های مباحثه، مدرسه های روزنامه و… باشند. همچنین چیزی هنری/ موسیقی امتحان کنید از لحاظ علمی ثابت شده انجام چنین کارهایی رتبه شما را در چیز هایی مثل ریاضی و زبان انگلیسی بالا می برد.شما می توانید به کلاس های موسیقی بروید و اگر اعتماد به نفس دارید، می توانید به گروه موسیقی مدرسه بروید.

پیروز شدن پسر

4.تلاش کنید که در بالا بمانید. به عنوان یک رقابت به آن فکر کنید و تلاش کنید که برنده باشید! شما برای رسیدن به این هدف بیشتر تمرکز می کنید.

سازمان دادن به کار ها

5.سازمان یافته باشید. این سخت است که بخواهید روی چیزهایی که آموخته اید تمرکز کنید در حالی که آنها به شدت بهم ریخته اند.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *