چگونه روابط اجتماعی بهتری داشته باشیم؟

%d8%a7%d8%ac%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b9%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%85

طرز لباس پوشیدن، راه رفتن و تمام حرکات شما انعکاس دهنده شخصیت شما به دیگران است. شاید پیدا کردن دوست جدید برایتان سخت باشد یا از صحنه های اجتماعی فاصله بگیرید. با خواندن راهکارهای ارائه شده در این مقاله پیشرفت هایی در زندگی خود حس خواهید کرد.

  1. اصول بهداشتی را رعایت کنید و مرتب باشید. مردم دوست دارند با افرادی ارتباط برقرار کنند که تمیز هستند. بوی خوش شما نیز بر روی دیگران تاثیر می گذارد. بنابراین دندان های خود را روزی دو بار مسواک بزنید و مرتب دوش بگیرید و از عطر یا ادکلن استفاده کنید.
  2. لباس های رنگ شاد بپوشید. لباس پوشیدن شما پیغام هایی را به دیگران ارسال می کند. آیا دوست دارید لباس های ساده بپوشید یا لباس هایی پر از طرح و رنگ؟ بهتر است لباس هایی را که انتخاب می کنید کمی شادتر باشند. دیگران بیشتر جذب افراد شاد و پرانرژی می شوند. لازم نیست سبک لباس پوشیدنتان را به طور کامل تغییر دهید، اما بهتر است برخی چیزها را کمی بهبود بخشید.
  • به جای استفاده از رنگ های بی روح، تیره یا خاکستری می توانید از رنگ های سبز، صوری یا هر رنگ شاد دیگری استفاده کنید.
  • مد روز باشید. لباس، کفش و کیف خود را طبق مد زمان انتخاب کنید. قرار نیست خیلی نسبت به این قضیه سخت گیر باشید. هر رنگ یا مدلی که مد باشد قرار نیست زیبا باشد یا مناسب شما باشد. در مورد انتخاب این موارد نیز دقت کنید.
  1. در شکل ظاهر خود کمی تنوع ایجاد کنید. به عنوان مثال مدل مو و سبک آرایش خود را تغییر دهید. لازم نیست از آرایش خیلی سنگین روی صورت خود استفاده کنید.
  2. برخی حرکات خود را ارتقا بخشید. خمیده راه نروید. این طرز راه رفتن علاوه بر اینکه برای کمر خطرناک است، نسبت به نظر دیگران در مورد شما نیز تاثیر می گذارد. صاف بایستید و دست هایتان ر در هنگام راه رفتن کمی حرکت دهید و در هنگام برقراری ارتباط با دیگران به صورت آنها نگاه کنید و تماس چشمی با دیگران برقرار کنید. با این روش برقراری ارتباط دیگران احترام بیشتری برایتان قائل خواهند بود.
  3. هر روز با یک فرد جدید صحبت کنید. به طرف افرادی که نمی شناسید، بروید و سوالات مختلف از آنها بپرسید. به عنوان مثال ساعت را بپرسید یا در مورد آب و هوا صحبت کنید و شانس خود را برای ادامه مکالمه و برقراری ارتباط امتحان کنید. این اقدام باعث گسترده شدن دایره ارتباطی شما می شود.
  4. به مکان های مختلف بروید. از خانه بیرون بروید. بهترین لباس های خود را بپوشید و مصمم راه بروید و برای قدم زدن به اماکن شلوغ بروید. در این مکان ها می توانید صحبت کردن با دیگران را تمرین کنید. این روش بهترین راه برای ارتقاء مهارت های اجتماعی شماست.
  5. در مورد مسائل مختلف مطلب بخوانید و چیزی یاد بگیرید. در مورد اخبار افراد مشهور و سیاستمدان بخوانید. اطلاعات خود را در مورد اتفاقات جهان بالا برید. هر چه بیشتر در مورد فرهنگ های مختلف و موضوعات متفاوت بدانید، مطلب بیشتری برای صحبت کردن دارید.

منبع:

http://www.wikihow.com/Be-More-Social-and-Gain-More-Friends

نگارنده: سمیه محمدی

گروه پزشکان جایروس


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *