چگونه باسن برزیلی داشته باشیم؟! ورزش هایی برای باسن زیباتر!

منظره پشتی شما چطور است؟ نیاز به بازسازی دارد؟ یا کامل و بی عیب و نقص است؟ سلیقه ها متفاوت است اما باسن برزیلی را همه می پسندند! اول از همه باید بدانیم که شکل باسن تا حد زیادی به ژنتیک بستگی دارد اما با ورزش هم میتوان تا حدی به برزیل نزدیک شد!

باسن برزیلی

محتوای صفحه (قابل کلیک)

ورزش ها و روش هایی برای ساختن باسن زیباتر و خوش فرم تر!

راه رفتن روی تریدمیل با شیب 5 تا 7 درجه را امتحان کنید! و همچنین راه رفتن روی تپه ها! با این روشها می توانید شروع کنید به ساختن باسنی زیبا و بزرگ و خوش فرم و اصطلاحا باسن برزیلی!

 

باهم مروری می کنیم به ورزش های باسن ساز!

چمباتمه زدن در رأس ورزش های بالاتنه باریک می باشد.این کار مستقیماً ماهیچه های سرینی را درگیر می کند. و شما می توانید بافت عضلانی بزرگتری با اضافه کردن  وزنه های دستی بسازید.

نکته حفظ تراز مناسب در وزنه هاست.

شکل حرکت: پاها را موازی نگهدارید، شانه ها کاملاً عریض، به آرامی باسن را انگار که روی صندلی نامرئی نشسته اید ، پایین بیاورید و سپس به حالت ایستاده برگردید، مطمئن شوید زانوهایتان از شصت پاهایتان  جلو نمی زند.نیم تنه تان را محکم و کمرتان را صاف نگه دارید

حرکت سگ کثیف:

ورزش باسن

شکل حرکت: زانوها را به عرض باسن از هم نگه دارید و دستان مستقیم زیر شانه ها، آرنج ها صاف.پشت تان را سفت کنیدو کمرتان را در حالتی خنثی بدون هرگونه خم شدن یا قوسی نگه دارید. به آرامی یک زانو را صاف کنید.  باسن را برای آوردن پا به سمت بالاتنه و سپس بیرون بچرخانید.

بلند کردن پاها از کنار: تقویت سرینی کوچک و میانی

تمرین باسن

این حرکت هدفش دو گروه کوچک تر ماهیچه ها در کفل هاست، سرینی کوچک و سرینی میانی. بلند کردن پاها فقط 20-40 درجه، این ماهیچه ها را به خوبی به کار میاندازد.

شکل حرکت: پای بالایی را درحالی که روی یک طرف خوابیده اید بالا ببرید. باسن را انباشته کنید و بالا تنه را بی حرکت نگه دارید. هر دو زانو رو به جلو هستند.برای تنوعی که با  ماهیچه های مختلف به آرامی کار می کند، شما می توانید پای بالایی را از باسن بیرون بیاورید.

پل زدن برای تقویت کفل و باسن برزیلی

ورزش باسن

این حرکت کاملا کلاسیک، تمرینی خوب برای ماهیچه های سرینی و همین طور ماهیچه های پشت ران و باسن است.

شکل حرکت: با کمرتان شروع کنید با زانوی خم شده ، پا به عرض باسن از هم جدا، به آرامی ستون فقرات خود را از سوی استخوان دنبالچه از زمین جدا کنید، هر بار یک مهره  و ماهیچه های سرینی و عقب ران را فشار دهید. هر زمان خطی اریب از شانه ها تا زانو درست کردید ، توقف کنید. به آرامی پایین بیایید، هر باریک مهره.

برای بخش دوم کلیک کنید.

3.3 22 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

63 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
شهریار

بالغ بر ده سال است که سرترآلین و متورال مصرف می کنم . دارای وسواس فکری بودم و مقداری فشارخونم بالا و پایین می شد یکبار هشت سال پیش سرخود کنار گذاشتم که باعث ایجاد دپرس در بنده گردید حال چهار سال است که دکترم رفته و همچنان مصرف می کنم البته دوز آنرا به مرور زمان از سرترآلین 100 به 25 رسانیده ام و متورال را از 50 به 25 رسانیده ام یعنی هر دو را نصف قرص 50 میلی می خورم حال یکی از دکترهای متخصص جراحی عمومی که دستگاه سونوگرافی دارد پس از معاینه می گفت قرص… Read more »

سلام.در صورت کنترل علائم میتوان تحت نظر پزشک کاهش و قطع داروی سرترالین را در نظر گرفت.آسیب دستگاه گوارشی با دستگاه سونوگرافی تشخیص داده نمیشود اما در صورت ناراحتی معده میتوان تغییر و یا درصورت کنترل علائم کاهش تدریجی و قطع دارو را با دستور پزشکتان انتخاب کنید// خانم دکتر ابریشمی.