چه تمرین هایی باعث تقویت قوای جنسی در مردان میشود؟

ورزش کردن هم مانند دیگر عوامل باعث بهتر شدن یک رابطه جنسی شود. ورزش کردن حداقل 3 تا 4 بار در هفته به انعطاف پذیری شما و استقامتتان کمک خواهد کرد.

پیت مک کال ،یک فیزیولوژیست و مربی ورزش شخصی در شورای ورزشی در آمریکا برای بهتر شدن رابطه جنسی در آقایان پیشنهادهایی را ارائه داده است:

 وزنه برداری

وزنه برداریوزنه برداری

کگل

کگل

انجام تمرین کگل ، یک تمرین جنسی خوب برای مردان در نظر گرفته شده است چرا که این تمرین می تواند استقامت و کنترل عضلاتی را که به مردان اجازه می دهد به موقع ادرارشان را متوقف کنند را تقویت کند. این تمرین بنام پزشکی اهل لس آنجلس ،آرنولد کگل که این روش را ابداع کرد نامگذاری شده است. این روش باعث تقویت عضلات کف لگن بدن که می تواند به رابطه جنسی بهتر منجر شود می پردازد. مردان می توانند  با انقباض این عضلات درست قبل از ارگاسم به تاخیر انزال در خود بپردازند.


یوگا

یوگا

تمرین یوگا به شما اجازه می دهد تا زندگی جنسی بهتری داشته و موقعیت های خلاقانه تری را برای حداکثر لذت در طول مقاربت داشته باشید.

پیاده روی سریع

پیاده روی

در یک مطالعه بر روی 31،000 نفر بالای 50 سال، پژوهشگران دانشگاه هاروارد ،دریافتند که ورزش ایروبیک باعث میشود تا درصد  اختلال عملکرد نعوظ کاهش یابد .

راه رفتن سریع ،دویدن ودیگر فعالیت های هوازی به زندگی جنسی شما کمک خواهد کرد.مک کال می گوید این کار باعث می شود رگ های خونی باز بماند ویا باز شود در نتیجه می تواند نعوظ قوی تر و طولانی تری داشته باشید. همچنین از فعالیت شدید مانند دویدن و پیاده روی تند، اندروفین ها ترشح شده وهمین هم باعث تقویت عملکرد جنسی می شود.

شنا

شنا کردن

شنا کردن مخصوصا 3 بار در هفته میتواند  فعالیت جنسی را افزایش دهد.

شنا نیز فعالیت های زیادی ازجمله : ازدست دادن وزن را منجر شود که همین امر می تواند به رابطه جنسی بهتر کمک کند.در مطالعاتی بررسی شده است که افرادی که دارای اختلالات نعوظ بوده اند با کاهش وزن مشکل آنها بهبود یافته است و شما را برای شرکای جنسی تان جذاب تر می کند در نتیجه رابطه جنسی بهتری خواهید داشت.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous

امتیاز بینندگان:2 ستاره

0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x