چطور مغز با حفظ مطالب قدیم ، مهارت های جدید را هم یاد می گیرد ؟

یادگیری در مغز

دانشمندان علوم اعصاب از موسسه تکنولوژی ماساچوست یک مدل جدیدی  که  نشان میدهد مغز چگونه می تواند کارهای بسیار مشابه  را بدون اختلال در اطلاعات انجام دهد را طراحی کرده اند، در حالی که این مدل حفظ تعادل بین انعطاف پذیری و ثبات را نشان میدهد.

مغز از  اتصال میلیاردها نورون ساخته شده است. به گفته محققان ، به طور متوسط ​​هر نورون به حدود 10،000 نورون دیگر متصل می کند.

محققان  که در مجموعه مقالات مجله آکادمی ملی علوم ارسال  کرده اند ، می گویند این اتصال کلیدی و لازم است.

سلول های عصبی همواره در حال تغییر ارتباطات خود ، تشکیل الگوهای جدید و یا تقویت های موجود می باشند، این انعطاف پذیری اجازه می دهد تا ما برای یادگیری وظایف جدید اماده شویم و حتی اگر تمام اتصالات  برقرار باشند به مغز این اجازه را میدهند تا به کشف راه های جدید بپردازد.

محققان ادعا می کنند که سلول های عصبی می توانند برای انجام وظایف خاص و تخصصی تبدیل شوند.

رابرت اجمیان یک دانشمند محقق در موسسه مک گاورن برای تحقیقات مغز در موسسه تکنولوژی ماساچوست ( MIT ) و نویسنده ی این مقاله ، توضیح می دهد :

” مغز شما همیشه در تلاش برای پیدا کردن پیکربندی  است که بتواند تعادل برقرار کند برای همین است که شما می توانید دویا سه کار را انجام دهید ، راههای زیادی برای حل مساله وجود دارد که شما می توانید راههای مختلف را مورد بررسی قرار دهید ، در این حالت یادگیری اتفاق می افتد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *