چرا داروهای جنسی برای زنان وجود ندارد ؟

6 مدل دارو از شرکت های مختلف برای مشکل نعوظ آقایان تا به حال توسط FDA  تائید شده است اما تا به حال حتی برای بی میلی خانم های مضطرب ، هیچ دارویی ارائه نشده است.

 

خیلی از منتقدان گفته اند که FDA  دارای تعصب های جنسیتی نسبت به مشکلات جنسی در خانم ها است البته متخصصین مشکلات جنسی می گویند چون مشکلات جنسی در خانم ها ، مشکلات پیچیده ای است ، درمان سخت تری دارد.

 

مشکلات جنسی
حتی توسط شرکت های دارویی یک کمپین در ماه ژوئن راه اندازی شده است که از حداقل سه درمان بالقوه برای ناتوانی جنسی در زنان حمایت کرده است و در این مقوله دادخواستی به FDA نوشته شده امید آن است که این نیاز برآورده نشده مشکلات جنسی در خانم ها ،به صورت دارویی هر چه زودتر حل شود.
یک دهه پیش ، پراکتر و گمبل به دنبال وارد کردن دارویی برای خانم هایی بودند که تخمدانشان را برداشته و دچار بی میلی شده بودند اما این داروها مورد تائید قرار نگرفت زیرا خطرات سرطان سینه و بیماری های قلبی در زنان افزایش می داد.

 

اخیرا ژل های تستوسترون را در نظر گرفته اند که آنها هم خیلی ، در افزایش میل خانم ها تاثیر گذار نبوده است.
بر اساس دستور انجمن غدد ، درمان با تستوسترون تنها باید به زنان داده شود که به هیچ عنوان علاقه ای به رابطه جنسی ندارند در غیر اینصورت برای افرادی که فقط بی میل هستند ممکن است مشکلاتی از قبیل رشد مو در ناحیه صورت ، آکنه و تغییراتی در کلسترول آنها ایجاد کند.

 

یکسری از شرکت های دارویی در صدد کشف دارو برای رفع مشکلات جنسی در زنان و گرفتن تایدیه از …. می باشند

اما همان طور که ذکر شد مشکلات جنسی در زنان (پاسخ جنسی زن نه تنها شامل میل جنسی است بلکه شامل انگیختگی و اوج لذت جنسی و یا رضایت جنسی را هم شامل میشود) چون دارای عوامل مختلف و ترکیب مشکلات روانی و فیزیکی است باید درمان های مختلفی در حیطه های روانی هم انجام شود.

 

 

منبع:

webmd.com/women/news

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست و درمانگر مشکلات رفتار جنسی در خانم ها

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *