پژوهش های پزشکی برای سرطان

%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c

مطالعات پزشکی بررسی های کنترل شده و دقیقی هستند که با استفاده از داوطلبان انسانی، سعی در پاسخ گویی به سوالات پزشکی افراد دارند. در این مقاله مطالعات پزشکی اشاره دارد به به تاثیرات داروهای آزمایشگاهی یا فرایندهایی که برای درمان سرطان سینه در مرحله چهارم طراحی شده اند. این فرایندها شامل داروها یا ترکیبات جدید، روش های جدید جراحی یا پرتو درمانی می باشند. دیگر مطالعات پزشکی برای تحقیق در مورد مراقبت های پیشگیرانه، آزمایش های غربالگری و گزینه های تشخیصی و روش های بهبود کیفیت زندگی برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن استفاده می شوند.

آیا مطالعات پزشکی بی خطر هستند؟

مطالعات پزشکی به طور کل بی خطر و ایمن در نظر گرفته می شوند. این مطالعات طبق محدودیت های داخلی مرکز تحقیقات انجام می شوند و به علاوه باید مورد تایید FDA نیز قرار گیرند. بیمارانی که در این تحقیقات شرکت می کنند، باید از هدف بررسی انجام شده، خطرات و عوارض مربوط به آن یا اثرات طولانی مدت این تحقیق مطلع باشند. به علاوه بیماران حق دارند هر زمان که خواستند و به هر دلیلی، تحقیقات را رها کنند. اگر در طول تحقیق نیز اثر مضری شناخته شد، محققان لازم است از انجام تحقیق بر روی بیماران داوطلب اجتناب کنند.

مراحل پژوهش های پزشکی

پژوهش های پزشکی طبق درمان های تست نشده یا جدید به مراحل مجزا تقسیم می شوند:

  • مرحله ی اول این مطالعات لزوما بررسی های ایمن می باشند. این بررسی ها میزان ایمنی یک روش درمانی در اندازه های مختلف و تاثیر آنها در درمان انواع مختلف سرطان ها را تعیین می کنند.
  • در مرحله دوم پژوهش های پزشکی اثربخشی روش های درمانی را برای یک نوع سرطان خاص مورد بررسی قرار می دهند.
  • مرحله سوم در حقیقت مرحله دوم را بسط می دهد. محققان اثربخشی روش درمانی را با روش های رایج مقایسه می کنند. به علاوه اثربخشی روش مورد نظر را در ترکیب با دیگر داروها یا با توجه به میزان و زمان آن بررسی می کنند.
  • مرحله چهارم این پژوهش ها پس از دستاوردهای درمانی جدید از طرف FDA انجام می شود. در این مرحله اثرات بلند مدت و اثربخشی روش درمانی مورد بررسی قرار می گیرند. محققان در این مرحله به سوالاتی نیز پاسخ می دهند که ممکن است در رابطه با روش درمانی به وجود آید.

پژوهش های پزشکی چگونه می توانند کمک کنند؟

این پژوهش ها به بیماران این فرصت را می دهند تا در آخرین روش های درمانی شرکت کنند و گزینه های موجود را برای بیماران گسترش می دهند.

منبع:

http://www.healthline.com/health/breast-cancer/clinical-trials-offering-hope#2

نگارنده: سمیه محمدی

گروه پزشکان جایروس


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *