پرسشنامه ی مهارت های حل مسئله

مهارتهای حل مسئله ی شما چقدر خوب است؟
دستورالعمل: در هر سوال، یکی از گزینه ها را که بیشتر وصف حال شما است انتخاب کنید.لطفاً به همه ی سوالات جواب دهید حتی اگر یکی از گزینه ها دقیقاً وصف حال شما نمی باشد، نگران نباشید اگر بعضی از آنها وصف حال شما نمی باشد سعی کنید نزدیک ترین گزینه به پاسخ مدنظرتان را انتخاب کنید.

مهارت حل مسئله

نمرگذاری: (هیچ وقت1)،(کم 2)،(گاهی اوقات 3)،(اغلب اوقات4)(خیلی وقتها 5). در کمترین حالت نمره شما 16 و در بالاترین حالت نمره ی شما 80 خواهد بود. بعد ازاتمام پاسخگویی نمرات خود را جمع ببندید و بر اساس جدول زیر وضعیت خود را ارزیابی کنید.دقت داشته باشید که سوالهای (8 ،9، 11،12،13،14 و 16) منفی هستند و باید در نمره گذاری به این نکته توجه داشته باشید.و بالعکس نمره گذاری کنید.

پاسخنامه

برای شروع افزایش مهارت های حل مسئله خود راهنمائیهای ارائه شده را بکار بگیرید.

 

 

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - پرسشنامه ی مهارت های حل مسئله

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

3 نظرات
 1. شمسیه می گوید

  باسلام /لطفا بفرماییدمیتونم برای پایان نامه ارشدم اارتباط حل مساله وخودمتمایزسازی ازین پرسشنامه بهره بگیرم چون باید روایی و پایایی خوبی داشته باشد و معتبر هست

 2. مرکز تحقیقات کلینیک آلومینا می گوید

  سلام
  این پرسشنامه معتبر است ولی بهتر است این سوال را از اساتید مشاور و راهنمایتان بپرسید.

 3. شاکری می گوید

  سلام
  ببخشید پرسشنامه حل مسئله ونحوه امتیاز دهی اش را میشه برام ایمیل بفرمایید…سپاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: