مهم ترین پرسش های نوروفیدبک

آیا این روش درمانی بی خطر است؟

کاملا بی خطر است. در واقع از دهه 1952 که نوروفیدبک آغاز شده است، هیچ کس با این روش آسیبی ندیده است. حسگرهایی که به سر متصل می شوند، فقط برای گوش دادن به مغز شما هستند و هیچ محرک یا سیگنالی از آنها منتشر نمی شود. مغز نیز کار خود را انجام می دهد.

آیا این روش عوارض جانبی دارد؟

 

روش نوروفیدبک دارای هیچ عارضه جانبی نیست. این روش غیرتهاجمی است و شامل هیچ دارویی نمی شود. از آنجایی که افراد با یکدیگر متفاوت هستند، بنابراین پزشک نوروفیدبک با دقت چگونگی واکنش علائم به آموزش را بررسی می کند. به عنوان مثال الگوی خواب شما را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که درمان مورد نظر را دریافت کرده اید. اگر در جلسات اول دچار سردرد شوید، تنظیمات مربوط به بازخورد را برای تغییر فرکانس پاداش هماهنگ می کند و با این ترتیب اطمینان می دهد که جلسه های آینده بدون هیچ ناراحتی انجام خواهد شد. روش نوروفیدبک زمانی که توسط پزشکان و افراد ماهر انجام می شود جای هیچ نگرانی نیست و هیچ عارضه ای مربوط به آن مشاهده نمی شود.

آیا می توان برنامه آموزش نوروفیدبک را در خانه انجام داد؟

برای انجام این کار یک دستگاه کامپیوتر لازم است. به علاوه جلسه های اول نوروفیدبک لازم است که در کلینیک مورد نظر انجام شود، اما پس از آن و با تشخیص پزشک و قرض گرفتن تجهیزات می توان آموزش نوروفیدبک را در خانه انجام داد. به این ترتیب برنامه های آموزشی بدون نیاز به رفتن به کلینیک به طور مکرر انجام خواهد شد. قبل از انجام جلسات در خانه لازم است تسلط کامل به آموزش پیدا کرده باشید و به طور منظم علائم را بررسی کنید و در صورت نیاز با پزشک خود تماس بگیرید.

بهترین مراکز درمانی و آموزشی نوروفیدبک را در سراسر کشور از ما بخواهید (اینجا کلیک کنید)

[button color=”blue” size=”medium” link=” http://www.braintrainuk.com/top-10-questions/#3″ target=”blank” ]لینک منبع[/button]

نگارنده: سمیه محمدی

 

گروه پزشکان جایروس


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *