مهم ترین پرسش های نوروفیدبک

نوروفیدبک, مهم ترین پرسش های نوروفیدبک
نوروفیدبک

نوروفیدبک یک روش درمانی جدید است که زیاد در بین مردم شناخته شده نیست، به همین دلیل سوالات زیادی در رابطه با این روش درمانی پرسیده می شود. در این مقاله به رایج ترین سوالات شما در این باره پرسش داده می شود:

اگر نوروفیدبک موثر است، پس چرا تاکنون چیزی در مورد آن نشنیده ام؟

 

نوروفیدبک برای پزشکی، روانپزشکی و روانشناسی مشترک است، اما به هیچ یک از این زمینه ها تعلق ندارد. بنابراین امروزه در دانشکده های پزشکی، دانشکده روانشناسی و یا آموزش های تخصصی روانشناسی تدریس نمی شود.

در پاسخ به این سوال که چرا پزشک ها در استفاده از این روش موفق نیستند، باید گفت که این دانش وجود دارد اما در همه جا به کار گرفته نمی شود و موثر نیست.

بهتر است قبل از خواندن ادامه مقاله ویدئوی کوتاه زیر را مشاهده کنید. به درک بهتر نوروفیدبک کمک می کند.

با وجود اینکه شواهد مربوط به قدرت و قدمت نوروفیدبک به 40 سال می رسد، اما تنها در چند سال اخیر است که به عنوان یک علم متعارف که توانایی تغییر مغز را دارد، پذیرفته شده است. قبل از اینکه توانایی نوروفیدبک برای تغییر مغز پذیرفته شود، با وجود شواهد تغییر مغز غیر ممکن بود. نه تنها بالاخره این روش به عنون یک روش درمان و یک علم پذیرفته شد، بلکه موفقیت های زیادی را نیز در خود داشته است. این روش کمی پیچیده و نیازمند تجهیزات مختلف برای استفاده است.

با پیشرفت های به وجود آمده در فناوری دیجیتال، نرم افزارها و فرایندهای کامپیوتری طی چندین سال، امروز نوروفیدبک یک گزینه درمانی مقرون به صرفه محسوب می شود.

مهم تر از همه اینکه با درک بهترین روش های بالینی و طراحی تجهیزات مختلف برای آموزش مغز، نوروفیدبک به نقطه ای رسیده است که هزاران پزشک با استفاده از این روش به بهبود عملکرد مغز مراجعین خود کمک می کنند. با وجود اینکه این روش درمانی در امریکا، کانادا، اروپا و استرالیا توسط پزشکان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد، اما همچنان برای برخی ناآشناست.

درادامه :تجربه آموزش مغز چگونه است و چه حسی دارد؟

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x