وکس خط بیکینی و امراض مقاربتی جنسی

وکس

 

ایپلاسیون خط بیکینی که به صورت ماهانه انجام میشود می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد از جمله انتقال عفونت از طریق بعضی مواد به کار برده شده .
پژوهشگران در دانشگاه بلومبرگ جان هاپکینز و در دانشگاه تگزاس مطالعاتی را انجام داده اند که نشان داده که روش اصلاح با اپیلاسیون علاوه بر درد ،قرمزی و التهاب پوست منجر به خونریزی هم میشود و عفونت و بعضی از ویروس ها از طریق همین منافذ باز بدن قابل انتقال می باشند و می تواند امراضی را از قبیل امراض مقاربت جنسی را به همراه داشته باشد مانند : تب خال تناسلی،تحریک واژن و ترشحات عفونی.
برای جلوگیری از عفونت های شایع ، می توانید روش اصلاح تان را عوض کنید مثلا می توانید از لیزر به جای اپیلاسیون استفاده کنید.

بعد از اپیلاسیون حتما محل را شستشو دهید و از مایع ضد عفونی کننده استفاده کنید و از شورت های نخی استفاده کنید تا اصطکاک کمتری با پوست شما داشته باشد.

می توانید رابطه جنسی را به یک روز بعد از اپیلاسیون موکول کنید.

اگر در آن ناحیه دچار تب خال شدید اصلا رابطه جنسی نداشته و سریع به پزشک متخصص مربوطه مراجعه کنید.

منبع:

womenshealthmag

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
الهام

لطفا اطلاعات را برایم بغذستید

1
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x