ورزش های مفید و مضر برای کمر درد

مفید: نشسته به دیوار در فاصله 25 تا 30 سانتی متری دیوار بایستید، سپس به عقب خم شوید تا جایی که پشتتان به حالت صاف به دیوار چسبیده باشد. سپس به آرامی به سمت زمین نزدیک شوید تا زانوهایتان خم شده و دارای زاویه قائم شوند. کمر خود را به دیوار فشار دهید. تا 5 شمرده و در همین حالت باقی بمانید، سپس به آرامی کمر خود را از دیوار فاصله دهید. این حرکت را تا 5 بار تکرار کنید.

[metaslider id=25502]

منبع :

http://www.webmd.boots.com/back-pain/ss/slideshow-lower-back-pain-exercise

گردآورنده: سمیه محمدی

 

گروه پزشکان جایروس


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - ورزش های مفید و مضر برای کمر درد

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

1 نظر
  1. م.م می گوید

    سلام یکی از بستگانم مشکل کمر درد داره . دکتر گفته باید جراحی باز انجام بشه پزشک دیگه ای گفتن عمل با لیزر باید انجام بدن .
    لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: