واقعیت شگفت آور در مورد استمناء ( خود ارضایی )

 

رابطه و تعامل

 

مشکلات جنسی باعث میشود تا فرد از داشتن رابطه جنسی ، لذت نبرند و به سمت فیلم های غیر متعارف و استمناء روی آورند ولی در بعضی مواقع نیز مشکلاتی که همسر دارد  به عنوان مثال MS  باعث میشود تا شوهر به سمت استمناء گرایش پیدا کند و در بعضی مواقع دیگر به علت عدم رعایت بهداشت فردی  زن، شوهر به این سمت کشیده میشود.

در یک مطالعه اشاره شده است که استمناء مانند یک تمرین لباس پوشیدن است ، این کار  در میان جوانان بیشتر رایج است ولی باید مد نظر داشت که انجام استمناء می تواند داشتن رابطه جنسی همراه با همسر را کاهش دهد و نتواند رابطه درست جنسی با همسر خود برقرار کند. همچنین استمنا در دین مبین اسلام فعل حرام به شمار می رود و ممنوع شمرده می شود.

البته در بعضی مواقع به علت نیاز بیش از اندازه میل جنسی در آقایان و اینکه نمی خواهند  همسران خود را اذیت  کنند ترجیح میدهند  به جای اینکه همسر خود را مورد آزار قرار دهند و یا اینکه به انحراف کشیده شوند ، از استمناء استفاده کنند که در اینگونه موارد بهتر است زوجین تحت مشاوره جنسی قرار گیرند.

نعوظ یا انزال به عوامل متعددی وابسته است مانند: اضطراب ، خشم و خستگی و …

که می تواند فرد را از لذت بردن رابطه جنسی با همسر خود باز دارد اما اگر مشکلات فوق علت آن نبود بهتر است به درمانگران جنسی و متخصص اورولوژی مراجعه فرمائید.

 

منبع :

womenshealthmag

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، نیازی به مراجعه حضوری یا حتی نیازی به تماس تلفنی هم ندارید! با خرید این دوره که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است

می توانید بی خوابی تان را برای همیشه و بدون دارو درمان کنید (کلیک کنید)

 

درمان بی خوابی بدون دارو با 77 روش علمی و قطعی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
ابوالفضل

اینجانب دارای فرزندی 19 ساله هستم که برای کنکور آماده میشود البته سال گذشته در کنکور قبول نشد و به دلیل اضطراب نتوانست در امتحان کنکور موفق شود و امسال هم به دلیل اضطراب ضدید نمیتواند به اندازه کافی در درس تمرکز پیدا کند و همچنین به مشکل حودارضایی نیز ظاهرا اضافه شده است خواهشمند است در اینخصوص یکی از پزشکان در مرکز 1 یا مکز رسالت معرفی نمایید.
با تشکر

سلام
خانم دکتر بنی هاشمی در کلینیک شماره یک یا آقای دکتر هرمزپور در کلینیک شماره یک یا شماره سه
سپاس

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x