نکاتی برای داشتن محیط کاری لذت بخش

محیط کار لذت بخش

در زمانی که برای استخدام به شرکتی مراجعه می کنید شاید تحصیلات و ظاهر و تجربه شما برای شان اهمیت داشته باشد ولی نوع رفتار وبرخورد شما بیشتر حائز اهمیت است و بعد از استخدام هم این رابطه و اخلاق خوب شمااست که میتواند محیط کار را برای شما لذت بخش تر کند.

مدیر و سرپرست شرکت به عنوان کسی که می تواند به کارمندان بگوید که چه کاری انجام دهند وخطای انها را بیان می کنند وی به جای سرزنش می تواند  به کارمندان راه حل ارائه دهد ،این روش در کارمندان ایجاد انگیزه می کند وباعث توانمندسازی آنها می شود ویک محیط کار خوبی را برای آنها ایجاد می کند ارائه راه حل های متفاوت باعث می شود تا زمانهای زیادی را کارمندان که صرف شناسایی مشکل می کنند کم شود و به راه حل های متفاوت فکر کنند.

بیایید در محل کار به یکدیگر احترام بگذاریم واز اینکه اشتباه کسی را به رویش بیاوریم بپرهیزیم تا او نیز در زمان دیگر که ما نیاز داریم به حمایت از ما بپردازد، هنگام صحبت سعی کنیم از طعنه زدن بپرهیزیم وموفقیت ها را تشویق کنیم واطلاعات جدید را با دیگر همکاران در جریان بگذاریم.، سعی کنید در مقابل مشکلات با تدبیر به دنبال بهترین راه حل باشیم .

کارهای گروهی علاوه بر رشد فردی بر رشد تمامی افراد هم تاثیر می گذارد ،رشد فردی به نفع همه افراد است پس بهتر است در محیط کار ایجاد انگیزه کرد وبرای رشد افراد آنها را تشویق کرد تا در دیگران نیز انگیزه لازم ایجاد شود.

با رعایت موارد فوق محیط کار دلنشینی را برای خود وهمکاران ایجاد کنید.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x