می دانید چرا وقتی ناراحتیم می گویند بهتر است با کسی صحبت کنیم تا آرام شویم؟

استرس کاری

استرس زمانی که به اشتراک گذاشته میشود  کاهش می یابد.

اگر زمانی که شما از چیزی مانند چتر بازی می ترسید بهتر است در همان تیمی که هستید احساستان را با کسی که مثل شما است در میان بگذارید زیرا در میان گذاشتن احساس یک راه بسیار مفید برای غلبه بر ترس در شما است.

سارا تاونسند رهبر مطالعه ، استادیار مدیریت  سازمانی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مدرسه مارشال از یافته های خود در زمینه تجربه استرس در محل کار در لس آنجلس می گوید:

” به عنوان مثال، زمانی که شما همراه با گروهی بر روی پروژه پر مخاطره ای کار میکنید ، این شرایط می تواند برای شما تهدید کننده بوده  و استرس  شما را افزایش دهد  اما صحبت کردن با یکی از همکاران که چنین حالت عاطفی مشترکی با شما دارد می تواند به کاهش این استرس به شما کمک کند  “.

او و همکارانش از  52 دانشجوی دوره کارشناسی زن دعوت به شرکت در یک مطالعه در صحبت های عمومی کردند .

قبل از شروع سخنرانی ها، شرکت کنندگان به صورت جفت قرار گرفتند و تشویق به بحث شدند .

پژوهشگران حالات هیجانی شرکت کنندگان را اندازه گیری کردند آنها همچنین هورمون استرس، کورتیزول قبل از سخنرانی در طول و پس از سخنرانی ها نیز بررسی کردند.

نتایج نشان می دهد که به اشتراک گذاری احساس یک وضعیت خطر با کسی که در یک حالت عاطفی مشابه است، او به طور کلی، که با سطح استرس بالایی همراه است و با تهدید است میتواند سطح استرس را کاهش دهد.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/271926.php


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *