مگر خوشبختی دست ما است؟ …انتخاب خوشبختی در زندگی

انتخاب خوشحالی

اغلب ما آدم ها چیز های کم اهمیت را در زندگی  برای شادی خود و اطرافیانمان انتخاب می کنیم.بله  چگونه زندگی کردن هم جزء انتخاب های ما است.

در برخی از مواقع در زندگی ، ما مسئولیت زندگی مان را فراموش یا رها می کنیم وبه هر سو که می خواهیم میرویم .

گاهی اوقات ما احساس می کنیم تحت ضربه های اجباری طبیعت قرار گرفته ایم و احساس می کنیم که سرنوشتمان خارج از کنترل مااست.

ما گاهی فراموش می کنیم که با نگاهی عمیق به درونمان بنگریم و یا اینکه واقعا ما که هستیم و چه چیزی ما را واقعا خوشحال و شاد می کند!

 خوشحالی

اما هیچ کس جز خود ما نمی تواند ما را خوشحال کند و مسئولیت زندگی ما را بپذیرد ، شادی در درون مااست این ما هستیم که شاد بودن را انتخاب میکنیم ، انتخاب شادی دربالاترین سطح از انتخاب های ما قرار دارد.

ما قدرت آن را داریم که حتی از انجام کارهای کوچک روزمره نیز لذت برده و خودمان را شاد کنیم ، شما به راحتی در مورد چیزهایی که می تواند شما را شاد نگه دارد میتوانید فکر کنید، خیلی از افراد فقط به تاریکی های اطراف خود می نگرند و آنرا پیچیده می کنند و نمی توانند شاد زندگی کنند، نمی دانند چگونه باید زندگی کنند  و مدام به شکست های خود فکر می کنند و در گذشته خود غوطه ورند این ما هستیم که انتخاب می کنیم که از لحظه هایی که داریم لذت ببریم ، ما از ناشناخته ها می ترسیم اما چرا از شناخته شده ها لذت نمی بریم؟

نگاهتان به دنیا و اطرافیانتان را تغییر دهید تا بتوانید از داشته های خود لذت ببرید و شدی را احساس کنید.

منبع:

psychcentral

اما اگر احساس کردید که نمیتوانید نگاه منفی خود را به دنیا و اطرافتان عوض کنید بهتر است با متخصصان مرکز مغزو اعصاب و روان آلومینا ملاقاتی داشته باشید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «مگر خوشبختی دست ما است؟ …انتخاب خوشبختی در زندگی»

 1. نياز به مطالب روانشناسي بيشتري دارم ضمنا” مطالب ذكر شده از مقدار كمي برخوردار هستند.

  1. مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

   سلام
   اگر در حال تحقیقات روانشناسی هستید باید به سراغ کتب دست اول و مطالعه آنها بروید.اینجا فقط محلی است برای ارائه آن بخشی از اطلاعات روانشناسی و پزشکی که به زبان ساده و برای تک تک افراد جامعه نگاشته شده است و این نوشته ها اصلاً نیازهای یک محقق را برآورده نخواهد نمود.
   سپاس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *