عوارض جانبی جراحی سندرم تونل کارپ

محتوای صفحه (قابل کلیک)

عوارض جانبی جراحی سندرم تونل کارپ

Side Effects of Carpal Tunnel Surgery

تونل کارپ، یک باند و یا حلقه ی استخوانی بافت فیبری سفت به شکل تونل در دست شما است. در عمل سندرم تونل کارپ، این باند بریده و تغییر شکل  می دهد و در نتیجه فشار عصبی و بسیاری دیگر از علائم مرتبط با سندرم تونل کارپ از بین می رود . عوارض جانبی این عمل را خفیف در نظر می گیرند، اما توجه به آنها بسیار مهم است.

 

تورم

تورم، و یا رهایی تونل کارپ، یکی از شایع ترین و سریع ترین عوارض جانبی پس از عمل سندرم تونل کارپ است. خوشبختانه، این عارضه جانبی با قرار دادن دست روی بالش ، بالاتر از سطح قلب قابل درمان است. چند روز پس از جراحی و با انجام این کار ساده تورم باید از بین بود! 

بی حسی

آسیب های عصبی قبل از عمل جراحی می تواند به بی حسی بعد از عمل منجر شود. این حالت ممکن است بهبودی کامل در آن دست را به خطر بیندازد.

درد

“درد ستونی”، درد و یا ناراحتی خفیف در محل اتصال رباط کف دست به استخوان است. ظرف 6 هفته بعد از عمل جراحی فروکش می کند.  معمولا دردها همانند بی حسی به دلیل آسیب عصبی پیش از جراحی هستند که باید با فیزیوتراپی تا 6 ماه پس از عمل رفع شوند.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

[divider]

نگارنده: شیرین قلی زاده

کلنیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x