علم اعصاب شناختی

علم اعصاب

ماموریت ما یافتن شیوه هایی نوین برای بهبود عملکرد ذهنی و جسمی افراد است. در حال حاضر ما توجه و تمرکز خود را بر روی جنبه های مختلف تکلم، زبان ( از جمله: توانایی های مفهومی لازم برای تفکر کردن )، یادگیری و حافظه معطوف ساخته ایم. در حال حاضر ما بر روی افراد مبتلا به بیماری اوتیسم ( مخصوصا کودکانی که قادر به تکلم نیستند)، آلزایمر ناشی از ساخوردگی و پیری، زبان پریشی، فراموشی، خانم هایی که سابقه شیمی درمانی داشته اند و افراد سالم و تندرست با طیف وسعی از توانایی ها و قابلیت های گوناگون کار می کنیم.

روشی که در اینجا به منظور بررسی شرایط بیماران به کار می بریم، شامل ارزیابی های اعصاب-روانی ( هم به صورت بالینی و هم به صورت مطالعات و پژوهشات)،عملکرد رفتاری، ثبت حرکات چشم و مردمک چشم، معیار و سنجش رویدادهای بخصوص و الگوهای آماری است. به منظور بهبود عملکرد ذهن و مغز، ما از شیوه های نوین رفتار درمانی یا رفتار شناختی ( متدهای ویژه یادگیری و آموزش) و همچنین تحریک مغز از طریق جریان مستقیم الکتریکی استفاده می کنیم.

 هدف ما توسط تیم حرفه ای و منظم که شامل: روان شناسانان رفتارشناختی، آسیب شناسان گفتار و زبان، اشخاص زیست آمار (بخشي از زيست سنجي يا biometrics كه با آمار مربوط به انسان و بهداشت سر و كار دارد)، مهندسان پزشکی، مربیان، پژوهشگران بالینی و عصب شناسان رفتاری متخصص مغز و اعصاب/شناختی دنبال می گردد.

منبع:

http://web.jhu.edu/cognitiveneurology

نگارنده: حدیث بختیاری

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *