علم اعصاب شناختی

علم اعصاب

ماموریت ما یافتن شیوه هایی نوین برای بهبود عملکرد ذهنی و جسمی افراد است. در حال حاضر ما توجه و تمرکز خود را بر روی جنبه های مختلف تکلم، زبان ( از جمله: توانایی های مفهومی لازم برای تفکر کردن )، یادگیری و حافظه معطوف ساخته ایم. در حال حاضر ما بر روی افراد مبتلا به بیماری اوتیسم ( مخصوصا کودکانی که قادر به تکلم نیستند)، آلزایمر ناشی از ساخوردگی و پیری، زبان پریشی، فراموشی، خانم هایی که سابقه شیمی درمانی داشته اند و افراد سالم و تندرست با طیف وسعی از توانایی ها و قابلیت های گوناگون کار می کنیم.

روشی که در اینجا به منظور بررسی شرایط بیماران به کار می بریم، شامل ارزیابی های اعصاب-روانی ( هم به صورت بالینی و هم به صورت مطالعات و پژوهشات)،عملکرد رفتاری، ثبت حرکات چشم و مردمک چشم، معیار و سنجش رویدادهای بخصوص و الگوهای آماری است. به منظور بهبود عملکرد ذهن و مغز، ما از شیوه های نوین رفتار درمانی یا رفتار شناختی ( متدهای ویژه یادگیری و آموزش) و همچنین تحریک مغز از طریق جریان مستقیم الکتریکی استفاده می کنیم.

 هدف ما توسط تیم حرفه ای و منظم که شامل: روان شناسانان رفتارشناختی، آسیب شناسان گفتار و زبان، اشخاص زیست آمار (بخشي از زيست سنجي يا biometrics كه با آمار مربوط به انسان و بهداشت سر و كار دارد)، مهندسان پزشکی، مربیان، پژوهشگران بالینی و عصب شناسان رفتاری متخصص مغز و اعصاب/شناختی دنبال می گردد.

منبع:

http://web.jhu.edu/cognitiveneurology

نگارنده: حدیث بختیاری

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، نیازی به مراجعه حضوری یا حتی نیازی به تماس تلفنی هم ندارید! با خرید این دوره که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است

می توانید بی خوابی تان را برای همیشه و بدون دارو درمان کنید (کلیک کنید)

 

درمان بی خوابی بدون دارو با 77 روش علمی و قطعی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x