علت بعضی از مرگ های زودرس و کاهش سلامتی

نشستن

 

مطالعات زیادی نشان داده اند که نشستن های طولانی مدت می تواند سلامتی شما را به خطر اندازد. مطالعه ای که اخیرا انجام شده است نشان داده که که حتی ایستادن در طول روز هم نمی تواند این خطرات ناشی از نشستن های زیاد را کاهش دهد .

 

محققان گفته اند که حداقل 2 دقیقه پیاده روی در هر ساعت در طول روز را بهتر است به صورت عادت های روزانه در بیاورید تا بتواند خطرات ناشی از نشستن های طولانی مدت را کاهش دهد و از مرگ های زودرس جلوگیری کنید.

 

مطالعات قبلی نشان داده بود که نشستن های طولانی مدت می تواند به افزایش خطر مرگ زودرس و همچنین بیماری های قلبی، دیابت و سایر مشکلات سلامتی مزمن منجر شود.

 

انجمن قلب آمریکا برای کاهش این خطرات در بدن ، به بزرگسالان توصیه های کرده است مانند:

انجام حداقل 150 دقیقه ورزش در هفته با شدت متوسط یا 75 دقیقه در هفته ، ورزش شدید.

 

محققان در این مطالعه دریافتند که 2 دقیقه پیاده روی در ساعت با 33٪  کاهش خطر مرگ  مرتبط است.

 

 

منبع :

medicalnewstoday


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - علت بعضی از مرگ های زودرس و کاهش سلامتی

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: