شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور

کمک به افراد مبتلا به داروهای اعتیادآور

این برنامه افرادی را به مصرف سوء مواد اقدام می کنند، شناسایی کرده و مداخلات دارویی؛ آموزش افراد نسبت به خطرات مصرف سوء مواد؛ افزایش آگاهی عمومی جامعه؛ حمایت از استفاده قانونی داروهای دارای مجاز و دسترسی داروخانه ها به داروهای مجاز را ا امکان پذیر می سازد. در ابتدا اطلاعاتی وارد این سامانه وارد می شود که شامل: اطلاعات شخصی بیمار، نام پزشک،  نام مسئول یا شرکت توزیع دارو، نوع دارو و میزان مصرف است. به همین جهتن درمانگر ها ترغیب می شوند پیش از تجویز دارو و نوشتن نسخه به این پایگاه اطلاعاتی مراجعه کنند و اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنند.

این برنامه در ابتدا فاقد ارزش و اعتبار بوده است، اما اکنون نقش بسزایی را در کنار آزمایش ادرار به منظور تشخیص اعتیاد فرد به نوعی داروی خاص ایفا می کند.

اخیرا سازمان غذا و دارو به شرکت های تولید کننده دارو دستوری صادر کرده است مبنی بر اینکه ترکیبات داروها را به نوعی تغییر دهند که اعتیاد آور نباشند.

منبع:

http://managedhealthcareexecutive.modernmedicine.com

نگارنده: حدیث بختیاری

مرضیه آقامحمدی

مرضیه آقا محمدی ، روانشناس و درمانگر اختصاصی اعتیاد

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور»

  1. باسلام ، لطفا بفرمائید چطور میشه تحت درمان اعتیاد توسط درمانگران کلینیک شما قرار گرفت ، با توجه به اینکه ساکن اهواز هستم ؟

    1. مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

      باسلام. با شعبه اهواز ما تماس بگیرید. در قسمت “تماس با ما” سایت تلفن شعبه اهواز موجود است. اگر قصد آمدن به تهران را دارید برای دکتر محمدرضا قاسم زاده در شعبه آزادی نوبت ویزیت تهیه فرمایید. با سپاس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *