شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور

 داروهای اعتیادآور

 

بیمارانی که بیشتر در معرض خطر قرار دارند!

مطالعات نشان می دهد که تاکنون بیش از 70 درصد از پزشکان و داروخانه به این سامانه دسترسی پیدا کرده و از مزایای آن بهره می برند و تنها 6درصد از آنها آماده دریافت این سامانه کنترل داروها هستند که نتیجه بسیار قابل توجه است. بسیاری بر این باورند که این سامانه کاری بیش از کنترل و جلوگیری از جعل دارو یا نسخه پزشک انجام نمی دهد، اما درصد کاربران این برنامه و نتایج بدست آمده از داده های اطلاعاتی، میزان موفقیت این برنامه را در مقایسه با روش های دیگر نشان می دهد.

بخش درمان شناسی یک برنامه سنجش و ارزیابی از بیماران را به راه انداخت که افرادی را که در بیشتر در معرض اعتیاد به دارو هستند، شناسایی می کند. با تحلیل امتیازات، آنها بدین نتیجه دست یافتند که ارتباط تنگاتنگی میان امتیازات کسب شده توسط افراد، نتایج سلامت افراد و هزینه کلی درمان، شامل هزینه بستری شدن در بیمارستان، تعداد دفعات مراجعه به اورژانس و هزینه تهیه دارو وجود دارد.

نسخه پزشک

در یک مطالعه همه جانبه، محققان به بررسی تعداد تقاضا برای دارو، تعداد افراد ارائه دهنده نسخه دارو و تعداد داروخانه هایی که نسخه در اختیار بیماران قرار می دهند و همین طور میزان مصرف داروهای کنترل شده و دارای مجوز از میان 11 میلیون عضو پرداختند. از میان این جمعیت آزمایشی، تنها یک نفر با امتیاز 2.5 و حتی بیشتر که به طور متوالی از سال 2012 تا 2013 در این سامانه ثبت نام کرده بودند، انتخاب گردید و آنها دریافتند افزایش امتیاز مرتبط است با:

  • افزایش هزینه درمان
  • هزینه بالای داروهای قانونی و دارای مجوز
  • افزایش روزهای بستری شدن در بیمارستان
  • افزایش تعداد مراجعات بیمار به اورژانس

بيمه ى پزشكي سالمندان آمریکا این اجازه را نمی دهد افرادی که سابقه مصرف مواد مخدر داشتند، تنها به یک داروخانه، سازمان یا پزشک برای نسخه های خود مراجعه کنند. این کار میزان تقلب و جعل نسخه را افزایش می دهد.

در حال حاضر نیز  46 سازمان بيمه ى بهداشت مستمندان وجود دارد که روی برنامه هایی کار میکنند که از دسترسی تقاضا کنندگان به مقادیر بیشتری از داروها جلوگیری می کند. طرح برنامه نیز بسته به محدوده مورد بررسی، طول مدت اجرای برنامه و تعداد تقاضا کنندگان برای داروهای مجاز متفاوت است.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور»

  1. باسلام ، لطفا بفرمائید چطور میشه تحت درمان اعتیاد توسط درمانگران کلینیک شما قرار گرفت ، با توجه به اینکه ساکن اهواز هستم ؟

    1. مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

      باسلام. با شعبه اهواز ما تماس بگیرید. در قسمت “تماس با ما” سایت تلفن شعبه اهواز موجود است. اگر قصد آمدن به تهران را دارید برای دکتر محمدرضا قاسم زاده در شعبه آزادی نوبت ویزیت تهیه فرمایید. با سپاس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *