شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور

 داروهای اعتیادآور

اطلاعات بدست آمده از ابزار جرمی فرصتهایی را برای آزمایشات بالینی فراهم می کند تا در صورت بازگشت و عود کردن بیماری مداخله درمانی داشته باشند. این مورد نه تنها به مصرف مواد مخدر و اعتیادآور اشاره دارد، بلکه اثری از مصرف مواد و داروهای غیر مجاز و خارج از نسخه پزشک نیز دیده می شود. البته به منظور رعایت حال بیماران،  پزشکان فضایی را فراهم کردند که در صورت نیاز، داروهای تحت کنترل و دارای مجوز به راحتی در اختیار افراد قرار بگیرد.

بررسي  (از چند ديدگاه يا با مراجعه به چند منبع )

به گفته کارشناسان، شناسایی افرادی که به طور غیر قانونی دارو تهیه می کنند به راحتی از طریق پرداخت پول نقد یا کارت خرید دارو امکان پذیر است. محققان در تلاشند داروهایی را تهیه کنند که خاصیت یا ویژگی های اعتیاد آوری کمتری دارد.

اگر آنها به گونه ای باخبر شوند که یک عضو یا بیماری از داروهای تجویزی سوء استفاده می کند، سریعا به داروخانه یا پزشکی که دارو تجویز کرده دسترسی پیدا می کنند تا  درباره میزان دوز مصرفی تحقیق به عمل آورند و اینکه آیا بیمار به طور سر خود دارو را مصرف می کند یا نسخه قبلا به تایید پزشک رسیده است.

قابلیت بررسی سریع داده های مرتبط با داروسازی و پزشکی به صورت یکجا نعمت بزرگی است که به شناسایی افراد مصرف کننده مواد مخدر و حتی جلوگیری از مصرف سوء داروها کمک می کند. این نکته بسیار مهم است که مرکز داده های فراوانی از سابقه پزشکی افراد مصرف کننده تا تعداد مراجعات افراد به پزشک و اورژانس و نیز نسخه های پزشک در دسترس داشته باشد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور»

  1. باسلام ، لطفا بفرمائید چطور میشه تحت درمان اعتیاد توسط درمانگران کلینیک شما قرار گرفت ، با توجه به اینکه ساکن اهواز هستم ؟

    1. مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

      باسلام. با شعبه اهواز ما تماس بگیرید. در قسمت “تماس با ما” سایت تلفن شعبه اهواز موجود است. اگر قصد آمدن به تهران را دارید برای دکتر محمدرضا قاسم زاده در شعبه آزادی نوبت ویزیت تهیه فرمایید. با سپاس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *