شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور

داروهای اعتیاادآور

اداره ى جلوگيرى از مواد مخدر اعلام کرد این میزان تغییر بر هزاران دارو با نام های تجاری و محصولات ترکیبی هیدروکودون بدون علامت تجاری، شامل داروهای کاهش سرفه که هم اکنون در بازارهای به عرضه فروش می رسند، تاثیر می گذارد.

براساس گزارشات اداره ى جلوگيرى از مواد مخدر این دوباره برنامه ریزی و تجدید قوانین به گونه ای موجب هشیاری مسئولان داروخانه ها، پزشکان و دیگر افراد نسبت به امکان و احتمال خطر اعتیاد به داروهای تجویزی می شود و آنها را متوجه می سازد تا نظارت و دقت بیشتری در ارزیابی و کاربرد داروها انجام دهند.

داروها و محصولات ترکیبی هیدروکودون که پیش از 6 اکتبر تجویز می شدند، ممکن بود که دوباره تجدید نسخه شوند، اما اگر پس از 8 آوریل به دست مشتری می رسیدند، این کار غیر ممکن بود. تجویز مواد تحت کنترل طبق قانون دوم اداره جلوگیری از مواد مخدر تنها برای حداکثر سی روز قابل قبول بود و تجدید نسخه پزشک پس از سی روز غیر ممکن بود.

مرکز تحقیقات و آموزش و پرورش میلینیوم توجه خود را بر روی سم شناسی، داروسازی، کنترل و مهار درد منعطف کرده و آزمایشاتی را به منظور مطالعه بر روی نقش آزمایش ادرار در تشخیص اعتیاد صورت دادند. در 51.5 درصد نمونه های ادرار، آزمایش فام نگاری مایع توسط طیف سنج نشان داد که در داخل ادرار ردپایی از مصرف داروهای غیر مجاز و ممنوع دیده می شود، در حالی که در فرآیند ايمن آزموني (پزشكي  سنجش ميزان پادتن ها و هورمون ها و غيره در بدن ) به نتیج کاذب مثبت و نتایج کاذب منفی دست پیدا کردیم.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور»

  1. باسلام ، لطفا بفرمائید چطور میشه تحت درمان اعتیاد توسط درمانگران کلینیک شما قرار گرفت ، با توجه به اینکه ساکن اهواز هستم ؟

    1. مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

      باسلام. با شعبه اهواز ما تماس بگیرید. در قسمت “تماس با ما” سایت تلفن شعبه اهواز موجود است. اگر قصد آمدن به تهران را دارید برای دکتر محمدرضا قاسم زاده در شعبه آزادی نوبت ویزیت تهیه فرمایید. با سپاس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *