شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور

 داروهای اعتیاد آور

همواره این جمله را به یاد داشته باشید: تا زمانی که زندگی هست، امید هم هست. در واقع، هنوز کور سوی امیدی برای مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و ریشه کن کردن این بیماری از روی زمین وجود دارد. گزارشات بدست آمده از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در سال 2013 نشان می دهد که میزان مرگ و میر بر اثر مصرف و تجویز داروهای آرامبخش تا 5 درصد در سال 2012 کاهش پیدا کرده است، با توجه به اینکه این میزان کاهش ابتدا در سال 1999 رخ داد و این مطلب کاملا مغایر با خبر افزایش سه برابر مصرف و تجویز داروهای آرامبخش از سال 2001 تا 2011 در ایالات متحده آمریکا است.

وزرات بهداشت و درمان در حال انجام  برنامه ریزی های دقیق و ساماندهی شده برای مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر به طرق زیر هستند:

  • ارائه آموزش ها و دستورالعمل های لازم به متخصصان بهداشت برای افزایش آگاهی آنها در ارتباط با تجویز داروها
  • افزایش مصرف نالوكسن كه در درمان مسموميت از مواد مخدر به كار مي رود
  • افزایش مصرف روش های درمانی-دارویی ( کاربرد انواع داروها همراه با مشاوره های روان درمانی، رفتار درمانی به منظور جلوگیری از مصرف مواد مخدر

 

یکی دیگر از عوامل موثر در کاهش مرگ و میر ناشی از مصرف و تجویز داروهای آرامبخش مممکن است  ایجاد تغییر در ترکیبات هیدروکودون براساس یک برنامه بی عیب و نقص ارائه شده از سوی  اداره ى جلوگيرى از مواد مخدر در سال 2014 باشد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «شیوه های نوین مبارزه با داروهای اعتیاد آور»

  1. باسلام ، لطفا بفرمائید چطور میشه تحت درمان اعتیاد توسط درمانگران کلینیک شما قرار گرفت ، با توجه به اینکه ساکن اهواز هستم ؟

    1. مدیر ارشد دپارتمان تحقیقات توجه و تمرکز

      باسلام. با شعبه اهواز ما تماس بگیرید. در قسمت “تماس با ما” سایت تلفن شعبه اهواز موجود است. اگر قصد آمدن به تهران را دارید برای دکتر محمدرضا قاسم زاده در شعبه آزادی نوبت ویزیت تهیه فرمایید. با سپاس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *