شوهر شما دوست دارد شما چه چیزی را بدانید ؟

 

 

در اینجا از طرف پدران می خواهیم گفته هایی را بگوئیم که شاید هیچ وقت به شما نگویند :

 

 

چیزهایی که شوهرانتان دوست دارند بدانید

“من می خواهم نوازش بشم”

دقت کردید وقتی در یک خانه فرزندی به دنیا می آید تمام توجهات به سمت کودک جلب میشود ، همسران هم نیاز به توجه دارند ، آنها هم نیاز دارند مانند نوزادان در آغوش گرفته شوند و نوازششان کنید.

باید ارتباط فیزیکی و عاطفی خودتان را با شوهرتان حفظ کنید، زیرا چنین توجهاتی به آنها امیدواری بیشتری میدهد.

[divider]

“رفتن به رختخواب تبدیل به یک عادت نشود”

اغلب در طول روز مشغول روزمرگی و کارهایی هستیم که در فهرست روزانه ما گنجانده شده است داشتن رابطه فیزیکی نیز جزء یکی از کارهایی است که باید انجام شود و در لیست شما گنجانده شود.

بسیاری از ما زودتر به رختوخواب می رویم تا از داشتن رابطه جنسی جلوگیری کنیم و داشتن این نوع رابطه را سخت و طاقت فرسا فرض کنید.

اما فراموش نکنید که این یک نیاز است و باید درست هدایت شود و این هم مانند دیگر مسئولیت های شما به عنوان یک زن باید به نحو احسن انجام شود .

 [divider]

“داشتن قرار های عاشقانه برای خوردن شام با شوهرتان”

نباید همسران و شوهرانمان را تحت فشار روزمرگی قرار دهیم ، گاهی لازم است فارغ از فرزند و کارهای روزمره ، بعد از اینکه کودک خود را خواباندید ، ترتیب یک شام عاشقانه را با شوهرتان بدهید ،سرگرمی هایی را برای خودتان طراحی کنید ، استرس روزانه را از خود دور کنید، شوهرتان به شما و به بودن با شما نیاز دارد.

[divider]

“من می خواهم گاهی برای خودم باشم”

گاهی به همسرانتان اجازه دهید با دوستانشان تنها باشند ، استقلال عمل داشته باشند ،همه جا آنها را همراهی نکنید،گاهی لازم تنها و بدون شما باشند و در مقابل دوستان شان آنها را مدام چک نکنید.

 

[divider]

“نگاه گرم داشته باشید”

سرد بر خورد نکنید،با نگاهتان آنها را آشفته عشقتان کنید،مرتب باشید ،به خودتان بیشتر در منزل رسیدگی کنید، لباس های مرتب و تمیزی بپوشید،به بهترین نحو خود را برای شوهرانتان بیارائید، هرگز از گفتن دوستت دارم نهراسید و شوهرتان را مورد لطف خود قرار دهید.
منبع:

parenting

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «شوهر شما دوست دارد شما چه چیزی را بدانید ؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *