شاید باور نکنید اما مصرف این دارو روشی برای ترک اعتیاد به کوکائین است!

ریتالین

مصرف ریتالین برای ترک اعتیاد به کوکائین

یک مطالعه روانپزشکی توسط  دانشمندان بر روی تصویر برداری مغز افراد معتاد به کوکائین نشان داده است که تک دوز ریتالین ( متیل فنیدیت) می تواند به بهبود عملکرد مغز در افراد معتاد به کوکائین کمک کند .

مصرف ریتالین  برای تغییر اتصال در برخی از مدارات مغزی مرتبط با شدت ولع مصرف و کنترل خود در میان افراد معتاد موثر واقع شده است.

مطالعات قبلی نشان داده بود که چگونه متیل فنیدیت می تواند افراد معتاد به کوکائین را در حل و فصل و درگیری شناختی و یا نادیده گرفتن مسائلی که بار عاطفی دارند خلل ایجاد می کند، با این حال متیل فنیدات ،فعالیت دوپامین و نوراپی نفرین را در مغزافزایش میدهد و منجر به بهبود عملکرد های شناختی در این افراد میوشد مانند افزایش توجه وتمرکزو پردازش اطلاعات و …که البته بدون خاصیت اعتیاد آور است.

در واقع تاثیر سودمندی این دارو در ام آی آر رنگی نشان داده شده است که بین مراکز مختلف مغزی مرتبط با اعتیاد توانسته ارتباط واتصال برقرار کند.

این مطالعه شامل 18 نفر از افرادی که همه آنها به کوکائین اعتیاد داشتند بود که به صورت تصادفی به دو گروه انتخاب شدند:
دوز خوراکی از گروه متیل فنیدات
دوز خوراکی از گروه دارونما

نتایج نشان داد که درمان اعتیاد به کوکائین تنها با یک دوز این دارو ،پتانسیل قابل توجهی برای درمان این نوع اعتیاد به خصوص در رابطه با نوع درمان رفتاری – شناختی و یا بازسازی شناختی دارد.

 

درمان های روانشناختی و دارویی ترک اعتیاد در کلینیک آلومینا انجام می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *