سنی که خانم ها کمتر از اندامشان رضایت دارند!

رضایت از اندام خود

در یک مطالعه جدید که در مجله زنان وپیری منتشر شد نشان داده شده است که اکثر زنان 50 ساله و مسن تر خیلی احساس رضایت از خود ندارند و از اندام خود راضی نبوده و خوشحال نیستند.

تحقیقات نشان داده است که زنانی که از اندام خود راضی هستند بیشتر در انجام فعالیت های ورزشی مداومت می کنند وکمتر احتمال دارد به اختلالات خوردن مبتلا شوند.

البته مدیر دانشگاه کارولینای شمالی در طی بررسی ها بیان کرده است که : این بدان معنی نیست که آنها با هر جنبه از ظاهر خودشان خوشحال شوند ،بلکه ممکن است نسبت به بعضی از جنبه های فیزیکی دیگر خود ،ناراضی باشند.

مطالعات نشان داده که بیشتر زنان میانسال نسبت به صورت مخصوصا پوست خود بیشتر احساس نارضایتی کرده اند  وهمین نیز علت استفاده از لوازم آرایش های گوناگون وجراحی های پلاستیک در زنان می باشد.

 

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/267531.php

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x