روان درمانی روان پویشی

جلسات رواندرمانی

 

روان درمانی روان پویشی (مشاوره روان پویشی) رویکردی درمانی داشته و بسیاری از مطالعات تحلیلی را که در زمینه روان درمانی صورت گرفته است، در بر می گیرد.

 

بنیان اساسی این روشی درمانی در اصول روانكاوى (و عقايد فرويد) فروید ریشه دارد، البته کارل جونگ، آلفرد آدلر، اوتو رنک و ملانی کلین از جمله محققان و روانشناسان سرشناسی هستند که به طور گسترده ای به توسعه و ترویج بیشتر کاربرد و مفهوم کلی پويش شناسي رواني پرداختند.

 

مانند روانکاوی و روش های وابسته به روانکاوی، هدف اصلی پویش شناسی روانی، انتقال و آوردن ذهن ناخودآگاه به ذهن و ضمیر آگاه است ،کمک به افراد در حل کردن مسائل و مشکلات درونی (روحی و روانی)، تجربه و شناخت احساسات واقعی شان. بر طبق گفته ها، ضمیر ناخودآگاه ما، احساسات و افکار و خاطرات دردناک را که غیر قابل پردازش و یا به سختی قابل پردازش است، در خود جای می دهد.

 

به منظور حصول اطمینان از عدم بروز بازنمود این خاطرات و احساسات آزار دهنده، افراد حالت دفاعی و انکار به خود می گیرند. براساس پویش شناسی روانی این حالت دفاعی بیشتر اثر تخریبی دارد تا ره گشا و سازنده.

 

اگرچه روش های وابسته به روانکاوی و مشاوره روان پویشی در برخی از اصول و قواعد با یکدیگر همپوشانی دارند، پویش شناسی روانی بیشتر توجه خود را بر مشکلات فطری و درونی فرد معطوف ساخته و سعی در یافتن راه حلی برای درمان هر چه سریعتر آنهاست. با این وجود، اثرات مثبت یکسانی را برای همگان فراهم می آورد ،  کمک به بیماران در درمان اختلالات روانی، ایجاد تغییرات در سبک زندگی، چگونگی تصمیم گیری و برقراری ارتباط سازنده با دیگران.

 

 

در ادامه:عملکرد روش های درمانی وابسته به پویش شناسی روانی

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *