رفلکسولوژی پا

 رفلکسولوژی پا

  در حال حاضر رفلکسولوژی به یکی از برنامه های مراقبت های پزشکی قابل اعتنا تبدیل شده است. که به منظور بالا بردن  تأثیر درمان های پزشکی در بیمارستانها توسط فیزیوتراپیست و متخصص کایروپراکتیک انجام می شود.

این یک معجزه یا چیزی شبیه به آن نیست. گاهی اوقات مانند سایر روش های درمانی، ممکن است به چند جلسه نیاز داشته باشید.

بازتاب شناسی پا می تواند به کاهش درد مفاصل و عضلات، تسکین سر درد و دندان درد، بهبود عملکرد سیستم های اصلی بدن کمک کند.

رفلکسولوژی پا با استفاده از فشار روی نقاط خاص  در کف پا انجام می شود. این مورد چیزی شبیه به آنچه در طب سوزنی یا طب فشاری انجام می شود نیست.

 در کف هر پا بیش از 7200 پایانه عصبی وجود دارد. هر عضو و بخشی از بدن به وسیله اعصاب با مغز و نخاع متصل هستند. تصور می شود بازتاب شناسی پا نیز بسیار به این شیوه عمل می کند.

رفلکسولوژی پا می تواند گردش خون در بخش ها مختلف بدن را تقویت کند. که به نوبه خود باعث افزایش اکسیژن در بخش های مختلف بدن می شود. افزایش جریان خون کمک می کند تا مواد سمی از ساختار هر سلول بدن در طول روز دور شوند.

اعتقاد بر این است که رفلکسولوژی پا در کاهش اثرات علائم استرس، کمر درد، اضطراب، میگرن، ناباروری، کمبود خواب، بی قراری و … مفید است.

فواید رفلکسولوژی پا

_ کاهش اضطراب

_ بهبود کیفیت خواب

_ ایجاد انرژی بیشتر

_ کاهش خستگی

_ متعادل‌سازي تمام سيستمهاي يازده‌گانه بدن

_ تحريك آن نواحي از بدن و ذهن كه عملكرد صحيح ندارند و آرام سازي نواحي پرفعاليت‌

_  کنترل درد  با افزايش آزادسازي اندورفين‌

_  افزایش عملكرد سيستم ايمني  و جريان لنفاتيك.

_  بالا بردن سطح تمرکز

_ بهبود گردش خون

ترجمه بخش های مختلف بدن با توجه به تصویر:

Brain مغز-Ear گوش – Eye چشم – Glands غدد – Nose بینی – Throat گلو – Thaimus تیموس – Heart قلب – Liver کبد – Adernal glands غدد فوق کلیوی – Spine ستون فقرات – Bladder مثانه – Small intestine روده کوچک – Pelvis لگن – Sciatic nerve عصب سیاتیک – Sinuses سینوس ها – Shouldar شانه ها – Diaphragm دیافراگم – Gallbladder کیسه صفرا – Kidneys کلیه ها – Colon روده بزرگ – Appendix آپاندیس – Pelvis / Buttock لگن / باسن – Spleen طحال – Stomach معده – Pancreas پانکراس

منبع:

Healthdigzet

footwork

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *