دستورالعمل هایی برای زندگی سالم (2)

والدین شاد

مثبت بیاندیشید: اگر یک متفکر مثبت باشید این نوع تفکر به شما کمک خواهد کرد که زندگی و جهان را به جای ناامیدی ، با امید بنگرید.ابتدا، شما باید یاد بگیرند که افکار منفی خود را به رسمیت شناخته و آنها را با افکار مثبت قوی تر جایگزین کنید. یافتن حداقل پنج چیز که برای آنها شکرگزار هستید و یادآوری آنها به صورت روزانه موجب خوشحالی شما میشود.

اگر شما مثبت تر فکر کنید، میتوانید مثبت تر عمل کنید. در مورد چیزهای مثبت در زندگی خودتان با دیگران صحبت کنید وکارهایی انجام دهید که به شما احساس مثبتی بدهد.

اگر شما زمان کمتری را به ناله و شکایت در مورد چیزهای کوچک اختصاص دهید که شما را ناراحت میکند و بیشتر زمان خود را به ستایش از چیزهایی است که به شما لبخند میزند،دهید ؛ میتوانید افکار مثبت بیشتری داشته باشید.

ظاهر خود را خوب نگه دارید: اگر شما روزانه زمان بیشتری را برای حفظ ظاهر و بهداشت خود اختصاص دهید، احساس بهتری نسبت به خود پیدا می کنید. مراقبت از بدن خود به صورت روزانه از طریق دوش گرفتن، مسواک زدن وشانه کردن مو، استفاده از دئودرانت و لوسیون ها ی ضد تعریق ، کرم های مرطوب کننده و اسپری نه تنها به بهداشت و زیبایی شما کمک میکند ؛ بلکه با تغییر روحیه موجب افزایش اعتماد به نفس شما میشود.

با داشتن شغل یا انجام کاری مفید هرقدر هم ساده و پیش پا افتاده باشد ،اعتماد به نفس و ارزش شما را بهبود می بخشد.

اگر شما فکر می کنید که داشتن اضافه وزن سبب افسردگی شما است، پس با تعیین یک هدف برای بهبود این جنبه از ظاهرتان ، خلق و خوی خود را بهبود بخشید.

منبع:

www.wikihow.com

 

123

طیبه گیلانی

کارشناس ارشد روانشناسی (مدیرارشد دپارتمان تحقیقات روان درمانی)


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *