سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

درمان غیر تهاجمی تحریک مستقیم فراجمجمه ایی مغز با دستگاه TDCS در افراد سالم

IMG_20151212_220844

افراد سالم ( منظور افرادی هستند که از سلامت روانی برخوردارند) نیز می توانند برای ارتقا عملکرد ذهنی خود از روش درمان غیر تهاجمی تحریک مستقیم فراجمجمه ایی مغز با دستگاه TDCS استفاده نمایند ( برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید).

ویژگیهای این افراد عبارتند از :

 1. به خود و دیگران اعتماد دارند. افرادی که خود را قوی و صاحب اراده می دانند، هیچگاه از رویارویی با حوادث نمی هراسند و همواره خود را تاثیرگذار دیده و توان مقابله با ناهنجاری ها را در خود می بینند. افراد سالم دایم به دنبال بالا بردن سطوح آگاهی و جسمانی خویش هستند، دارای روابط اجتماعی فراگیرند، و به ضوابط جامعه احترام می گذارند.
 2. در خود احساس لیاقت می کنند. فرد سالم خود را تاثیرگذار، مفید و موثر می داند؛ زیرا توان انجام کارها را در خود می بیند. او از احساس ناتوانی گریزان بوده و همواره تلاش می کند با پذیرفتن مسوولیت هایی در حد توان خود، موثر بودن خویش را بر همگان اثبات کند.
 3. زندگی را پدیده ای باصفا می دانند. فرد سالم فعال و کوشا است. او نقش خود را در زندگی، همواره بالا تر از حدتصور دیگران می بیند. زندگی را جلوه ی قدرت خداوندی دانسته و می کوشد تا در هر چه زیباتر کردن محیط زندگی خویش نقشی تاثیرگذارتر داشته باشد.
 4. دارای رشد متناسب روانی و جسمانی  هستند. ما انسانها در هر مرحله از رشد جسمانی خویش، رفتارهایی  را اتخاذ می کنیمکه از یک سری قوانین خاص زیستی پیروی می کنند.
 5. یک کار فکری یا عملی انجام می دهند. بیکاری، زمینه ی بروز بسیاری از ناهنجاریها است و شاید یکی از دلا یل اصلی آن عدم خود باوری در افراد است. هر فرد، توانایی انجام و یادگیری کارها را دارد؛ پس باید بتواند در این جهان لایتناهی برای خود، کاری شرافتمند بیابد و انجام دهد.
 6. در تولید مثل جامعه نقش دارند. بدیهی است که افراد سالم تلا ش می کنند تا یادگاری از خویش باقی بگذارند، زیرا از عملکرد و زندگی خویش احساس رضایت کرده و تلا ش می کنند تا با بارور ساختن نسل خود، دین خود را به جامعه ادا کنند.

 یک فرد سالم همواره خود را مدیون جامعه می داند، زیرا اگر تلا ش جمعی نباشد، زندگی فردی غیرقابل تصور خواهد بود.

انسان موجودی با نیازهای فراوان است که براي بهبود، ارتقاء عملكرد، افزايش توان مغزي و تقويت حافظه مي تواند  از دستگاه TDCS استفاده نماید ( برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.)

IMG_20151213_104656
درمان TDCS در كلينيك فوق تخصصي مغز و اعصاب آلومينا تحت نظر متخصص این دستگاه انجام می شود که برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید. 

IMG_20151212_221020
ليلا نوروزجم

كارشناس ارشد روانشناسي

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

8 نظرات
 1. رضا می گوید

  سلام،لطفاخانم من دچارافسردگی شده،لطفایه دکترخوب درشیرازمعرفی کنید،

  1. مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی می گوید

   سلام
   می توانید از نمایندگی ما در شیراز راهنمایی بگیرید جهت کسب اطلاعات تماس به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 2. سعید می گوید

  سلام خسته نباشید من داداشم حدود سه سال است افسردگی گرفته چند بار بهش گفتم بریم دکتر خوب میشی اونم میگه این همه پول رو برا چی بدیم چون یکم وضع مالیمون خوب نیست قبول نمیکنه حالش خیلی بد میشه من خیلی نگرانشم شب وروز دور از چشمش گریه میکنم دعا میکنم خوب بشه اما فایده نداره تو رو خدا کمکم کنید هر چقدرپول درمانش باشه كار میکنم درستش میکنم فقط کمکم کنید خیلی خودشو با دستش میزنه دارم جزغاله میشم دیگه کم آوردم .کمکم کنید ععذر میخوام مطلب زیاد شد بچهاردبیلم.

  1. مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی می گوید

   سلام
   متاسفانه در اردبیل نماینده ای نداریم و برای درمان باید تهران تشریف بیارید و در این خصوص جناب خانم صلحی و یا جناب دکتر قاسم زاده می توانند به شما کمک کنند.

 3. فریده می گوید

  اختلال دو قطبی افسردگی شدید باوجود درمان دارو وروان درمانی. هرسال بهار عذاب شدید دارد دوتاسه ماه لطفااگر میتوامیث گمکم کنید زندگیم مختله تربخداا

  1. مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی می گوید

   هر دوروش بسیار خوب بوده و باید ادامه دهید .

 4. رغناری می گوید

  فریده

 5. دانیال اژدری می گوید

  سلام وقتتون بخیر

  برای درمان تکلم(نیمه آفازی)روش درمان خاصی وجود داره اگه امکانش هست به همکاراتون بفرمایید بامن تماس بگیرند .ساکن تهران هستم

  1. بله
   با کلینیک شریعتی تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: