درمان سندرم رینود

 

 

بیماری رینود یک بیماری است که خیلی از عموم آن را نمی شناسند و به دلیل ناشناس بودن آن،به دنبال درمان آن نیز بر نمی آیند این بیماری توسط  پزشک متخصص داخلی تشخیص داده میشود و چون یکی از دلایل ایجاد آن ، استرس می باشد می توانید به متخصص اعصاب و روان نیز رجوع کنید.

 

 رینود برخی از افراد مبتلا به لوپوس ممکن است از پدیده رینود نیز رنج ببرند علائم رینود با حساس شدن نوک انگشتان به سرما و گرما رخ می دهد ، رنگ پوست نوک انگشتان به علت انقباض رگ ههای خونی ممکن است به رنگ کبود در بیاد البته باید گفت که بعضی از افراد بدون داشتن لوپوس می توانند به رینود نیز دچار شوند.

اما از روش های درمانی غیر دارویی این سندرم می توان به روش بیوفیدبک اشاره کرد این روش به شما آموزش میدهد که چطور بر استرس تان غالب شوید و چگونه علائم فیزیولوژی بدن از جمله سردی  یا گرمی انگشتان را می توانید تحت کنترل خود در آورید.

 

تشخیص ، درمان با روش های دارویی و غیر دارویی بیوفیدبک برای سندرم رینود در مرکز تخصصی آلومینا انجام می پذیرد

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *