درمان بیخوابی دردوران بارداری

استراحت دوران بارداری

 بیشتر زنان در طول زمان بارداری اختلال در خواب را تجربه میکنند و تعدادی از انها نیز حتی به مشکلات جدی دچار میشوند .دلایل بسیاری برای ایجاد این اختلالات وجود دارد و درمان انها نیاز به شناخت دقیق موضوع دارد .

اختلالت جدی در خواب همانند خواب رفتگی پاها و یا قطع تنفس در طی بارداری بسیار معمول میباشند و میتوانند مشکلات بیشتری را ایجاد نمایند .

همچنین این علائم میتوانند ناشی از افسردگی و یا اضطراب های دوران بارداری باشند .بسیاری از زنانی که مبتلا به افسردگی میباشند ,قادر به خواب متناسب نبوده و یا زود هنگام از خواب بیدار میشوند و نمیتوانند به اسانی به خواب روند .معمولا برای درمان این حالتها از دارو هایی همانند فلوکسیتین و یا نورتریپتیلین و امیتریپتیلین استفاده میشود .

بسیاری ازدارو ها میتوانند کیفیت خواب فرد را بهبود بخشند ولی تعدادی از خانمها به روان درمانی هم نیازمندند .برای این افراد نیز دارو های دیگری تجویز میشود و البته سعی میشود که از تجویز انها در دوران بارداری خودداری شود .

معمولا دارو های سه حلقه ای ارام بخش همانند نورترپتیلین و یا امی تریپتیلین برای این زنان مناسب تر میباشند و تاثیری در ایجاد مشکلات مادرزادی ندارند .

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغز و اعصاب و روان آلومینا

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x