داستان های ساختگی در مورد پوست های چرب

پوست چرب

وقتی به پوست های چرب می پردازیم، صحبت وداستان های ساختگی در مورد آن کم نیست. برای اینکه چربی مربوط به پوست خود را تحت کنترل داشته باشید، واقعیت هایی را باید درک کنید.

داستان شماره 1: چربی پوست با استفاده از ترکیبات خشک کننده و پاک کننده ی قوی مانند الکل، کنترل می شود. اشتباه است، زیرا پاک کردن چربی پوست در واقع باعث تولید بیشتر چربی روی پوست می شود. چرا؟ زیرا پوست سعی می کند آنچه را از دست داده جایگزین کند. زیرا کسانی که سعی دارند پوست چرب خود را با تولیدات الکلی درمان کنند، اغلب در نهایت دارای پوستی کم آب، تحریک شده و حساس می باشند.

داستان شماره 2: کرم ضدآفتاب تولید چربی را روی پوست افزایش می دهد.

این داستان نیز غلط است. با متخصص پوست خود در مورد فرمول های جدید و پیچیده ی ضد آفاب ها صحبت کنید که روزنه ها را مسدود نمی کنند، حتی دارای اسفنج های یسیار کوچک جذب کننده ی چربی هستند که در مقابل خورشید به خوبی از پوست محافظت کرده و دارای مزایای مراقبتی پوست می باشند.

داستان شماره ی 3: قرار گرفتن در مقابل نور خورشید برای مدت کوتاه، به خشک شدن پوست کمک می کند.

درست نیست! قرار گرفتن در معرض خورشید اصلا برای پوست خوب نیست. ممکن است خورشید موقتا نوعی خشکی در پوست ایجاد کند، اما غدد تولید چربی برای جایگزین کردن چربی از دست داده، فعالیت خود را بیشتر می کنند. نتیجه وجود چربی بیشتر روی سطح پوست می باشد.

داستان شماره ی 4: هیچ چیزی برای کمک به کنترل پوست چرب وجود ندارد.

درست نیست! تسلیم نشوید، پوست چرب را مانند هر پوست دیگری می توان کنترل کرد. با یک متخصص پوست مشورت کنید که می تواند پوست شما را بررسی کرده و سپس با یک تشخیص مناسب، از جمله یک رژیم غذایی مناسب و تغییر در شیوه ی زندگی، می تواند به کنترل چربی پوست کمک کند.

 

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغز و اعصاب و روان آلومینا

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x