داروی اسید سالیسیلیک و کاربرد آن

این محصول در اشکال زیر موجود است:

  •     صابون
  •     مایع
  •     کف
  •     پماد
  •     ژل / ژله
  •     کرم
  •     خمیر
  •     شامپو

قبل از استفاده

در تصمیم گیری برای استفاده از دارو، خطرات ناشی از مصرف دارورا باید مد نظر داشته باشید. این دارو، در موارد زیر باید در نظر گرفته شود:
آلرژی

اگر شما تا کنون هر گونه واکنش غیر معمول و یا آلرژیک به این دارو یا هر داروی دیگری داشته اید باید با پزشک خود در میان بگذارید. همچنین دیگر انواع آلرژی ها از جمله: به مواد غذایی، رنگ، مواد نگهدارنده و یا حیوانات را هم فراموش نکنید. برای محصولات بدون نسخه، به دقت برچسب و یا بسته بندی مواد تشکیل دهنده را مد نظر قرار دهید.
کودکان
کودکان خردسال ممکن است در معرض خطر عوارض ناخواسته به دلیل افزایش جذب اسید سالیسیلیک از طریق پوست قرار گیرند. همچنین، کودکان جوان ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به سوزش پوست از اسید سالیسیلیک باشند.

اسید سالیسیلیک باید در مناطق بزرگی از بدن برای مدت زمان طولانی به کار برد و یا استفاده در زیر پانسمان های انسدادی برای جلوگیری از دسترسی نوزادان و کودکان باشد. نباید سالیسیلیک اسید برای کودکان کمتر از 2 سال استفاده شود.
سالخوردگان

افراد مسن بیشتر احتمال دارد به بیماری رگ های خونی وابسته به سن مبتلا شوند و ممکن است احتمال مشکلات را در طول درمان با این دارو افزایش دهد.
تغذیه با شیر مادر

هیچ مطالعات کافی در زنان برای تعیین خطر نوزاد هنگام استفاده از این دارو در دوران شیردهی وجود ندارد.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *