خرخر و تاثیر آن بر روی روابط زناشویی

خرخرکردن

خروپف کردن باعث شده 18 درصد زوج ها جدا از یکدیگر بخوابند. در حقیقت خرخر کردن زوج های امریکایی را مجبور به جدا شدن از یکدیگر کرده است. به نظر می رسد که مردها کمتر تحت تاثیر این مسئله هستند و کمتر نیز به دنبال راه حل هستند. این نتایج طبق مطالعه ی بیشتر از 1000 بزرگسال امریکایی به دست آمد که توسط تکنولوژی پزشکی استرالیا انجام گرفت.

در این بررسی محققان دریافتند که خواب نامناسب در مورد 18 درصد زوج ها باعث می شود جدا از یکدیگر بخوابند. در انگلستان این آمار خیلی بیشتر است و تا 34 درصد می باشد. برای زوج هایی که از خرخر کردن شریک خود رنج می برند، مردها راحت تر می توانند خرخر کردن همسر خود را تحمل کنند. اما خانم ها معمولا به خاطر خرخر کردن شوهر خود دچار مشکل می شود ( 23 درصد خانم ها در مقابل 16 درصد آقایان ).

با وجود اینکه خرخر کردن چنین مشکلاتی را به دنبال دارد، تا کنون به نظر می رسد که مردان خیلی کمی قادر به انجام کاری برای آن بوده اند – هیچ کدام از این اقراد از محصولات درمان خرخر استفاده نکرده اند و تلاشی برای بهبود آن نداشته اند.

برخی محققان معتقدند که خرخر کردن می تواند رابطه ی زناشویی را خراب کند و تاثیر خوبی نیز بر روی سلامت افراد ندارد. خبر خوب اینکه استفاده از ابزاری مانند mute ( که نوعی قطع کننده ی صدا می باشد) می تواند زندگی و رابطه را تغییر دهد. مردان می توانند با تنفس بهتر اتاق خواب های خود را مجددا به دست آورند و برای همسر و اطرافیان خود مشکلی برای خواب ایجاد نکنند.

آیا شما خر خر می کنید؟ آیا کسی در اطرافیانتان هست که دچار این مشکل باشد؟ تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

مرکز تحقیقات کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

[divider]

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

♦  دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات – دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

  فلوشیپ اختلالات خواب از دانشگاه بارسلونا

  مدیر کلینیک خواب مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

تماس با ما


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

0 دیدگاه دربارهٔ «خرخر و تاثیر آن بر روی روابط زناشویی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *