حقایقی درباره روان درمانی

روان درمانی برای افرادی توصیه می گردد که از بیماری های جسمی و روحی شدید رنج می برند.
روان درمانی برای افرادی توصیه می گردد که از بیماری های جسمی و روحی شدید رنج می برند.

متاسفانه،  موضوع روان درمانی همیشه در لفافه بوده است و اطلاعات کمی از آن در اختیار است. اما حقیقتا مشکل از کجا سرچشمه می گیرد؟ سوء تعبیرها و بد دریابی ها افراد را از کمک خواستن و  در نتیجه آن بهبود یافتن باز می دارد – و یک تصور زیبا از چیزی به یک برداشت ناصحیح و بی ارزش تبدیل می شود.

روان درمانی برای افرادی توصیه می گردد که از بیماری های جسمی و روحی شدید رنج می برند. برخی افراد بر این باورند که زمانی باید به روانپزشک مراجعه کرد و به طور مرتب در جلسات روان درمانی شرکت کرد که فرد از به یک نوع اختلال روانی دچار شده باشد. در واقع، تحقیقات نشان میدهد که بیشتر زوج های جوان پیش از درخواست کمک و مراجعه به پزشک  حدود شش سال با مشکل یا بیماری دست و پنجه نرم می کنند. صبر کردن و انتظار تنها مشکل و اوضاع را وخیم تر میکند و به سختی می توان راه حلی برای آن یافت. در واقعیت، علل مختلفی برای مراجعه به روان پزشک و درمانگر وجود دارد. طبق آمار در سال 2004،  27 درصد از افراد بزرگسال برای مشکلات و بیماری های روحی و روانی خود به پزشک مراجعه کردند و 30 میلیون از آنها تحت روش های روان درمانی قرار گرفتند.

مراجعه به روانپزشک و بهبود کیفیت زندگی
مراجعه به روانپزشک و بهبود کیفیت زندگی

افراد برای مقابله با بیماری های روحی و روانی، مشکلات زناشویی، اضطراب و استرس بیمارگونه، ناراحتی شدید و حتی خودشناسی و بهبود کیفیت زندگی یا آشنایی با راهکارهای بهتر زندگی کردن به پزشک یا روانپزشک مراجعه می کنند. از اینکه می خواهیم زندگی بهتری داشته باشیم نباید احساس خجالت کنیم.

بیشتر روان پزشکان امیدبخش و همدل و همراه مراجعه کننده هستند
بیشتر روان پزشکان امیدبخش و همدل و همراه مراجعه کننده هستند

بیشتر روان پزشکان امروزی، با محبت و صمیمی هستند و نقش  سر دسته ى تشويق كنندگان را به خوبی ایفا می کنند. بیشتر روان پزشکان امیدبخش و همدل و همراه مراجعه کننده هستند و احساس می کنند که این حمایت و دلگرمی از بیمار به بهبود او می کند، اما همیشه این روش پاسخگوی نیاز بیمار نیست. علاوه بر حمایت مراجع، روان پزشکان به مراجعه کننده آموزش و آگاهی میدهند و او را به چالش وا می دارند. چنین روشی بیشتر برای برنامه ها و آموزش های تلویزیونی مناسب است تا در زندگی واقعی.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

روان پزشکان برای انسانیت ارزش و احترام بسیار زیادی قائل هستند و بدنبال سود و پول نیستند.
روان پزشکان برای انسانیت ارزش و احترام بسیار زیادی قائل هستند و بدنبال سود و پول نیستند.

در جلسات مشاوره و روان درمانی، پول حرف اول را می زند!! این یک تصور کاملا نادرست است. اگر روان پزشکان تنها به پول فکر می کردند، از همان ابتدا حرفه پول ساز دیگری را انتخاب می کردند، برای مثال آنها این انتخاب را داشتند که به مدرسه حقوق بروند و در رشته حقوق تحصیل کنند یا بانکداری بخوانند. روان پزشکان برای انسانیت ارزش و احترام بسیار زیادی قائل هستند و بدنبال سود و پول نیستند.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «حقایقی درباره روان درمانی»

 1. فاطمه تسلیمی پور

  با عرض سلام
  اینکه مردم به روان درمانی اگاهی ندارند یا توجه ندارند نیست ویزیت های روانشناسان آنقدر بالا ووحشتناک هست که عموما افراد توان استفاده از این خدمات را ندارند قانون کار ما پایه ی حقوق را 730 هزار تومان قرارداده با این مبلغ نون وپنیر هم نمیشه تهیه کرد آن وقت ویزیت 80 هزارتومانی می شه پرداخت کرد؟

  1. مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

   بله حق باشماست و متاسفانه در این زمینه بیمه ها نیز همکاری مناسبی ندارند و با اینکه تعرفه ها در ایران چندین برابر کمتر از بقیه کشورهاست ولی بدلیل پوشش نامناسب بیمه ای هزینه ها برای بیشتر اقشار جامعه غیرقابل پرداخت است.
   امیدواریم این مشکل طی دو سال اینده حل شود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *