تخفیف 92 درصدی در مطب لیزر موهای زائد تهران اسکین

لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد در مطب پوست و موی تهران اسکین با دستگاه پیشرفته لیزر الکساندرایت (اختصاصی،پرسرعت و با کمترین درد و تعداد جلسات اندک) انجام می شود.

چرا لیزر موهای زائد تهران اسکین را به شما توصیه می کنیم!

1- ارزانتر از بیشتر مراکز معتبر لیزر در تهران انجام می شود و حتی هزینه های لیزر در مراکز تهران اسکین از اپیلاسیون نیز نهایتا بسیار کمتر خواهد شد.

2-علاوه بر تخفیف اولیه، قیمت لیزر هرجلسه نسبت به جلسه قبلی بین 10 تا 30 درصد کاهش خواهد یافت بطوریکه پس از جلسه سوم قیمت ها کمتر از نصف خواهد شد.

3-لیزر زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود

4-توسط دستگاه اختصاصی لیزر الکساندرایت انجام می شود (که در حال حاضر سریعترین دستگاه لیزر موجود در ایران است).

5- بدون درد است (پس از انجام لیزر از بدون درد بودن آن کاملا متعجب خواهید شد!)

 

برای مشاهده قیمت ها و تماس با مرکز اینجا کلیک کنید

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - تخفیف 92 درصدی در مطب لیزر موهای زائد تهران اسکین

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: