افراد مشهوری که بیش فعالی/نقص توجه دارند!

اگر زندگی نامه افراد مشهور را مطالعه کنید خواهید فهمید که بسیاری از آنها دچار اختلال بیش فعالی / نقص توجه هستند ،تعدادی از این افراد عبارتند از :

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک

خواننده و بازیگری است که خود بیان کرده که هم دچار اختلال نقص توجه است هم دارای مشکلات وسواس است.

مایکل فلپس

مایکل فلپس

قهرمان المپیک در رشته شنا که بیش از هر ورزشکار دیگر  دارای 22 مدال در المپیک آورده است که دچار اختلال بیش فعالی است.

ویلیام

ویلیام

او خواننده رپ است ، همیشه ذهنش در حال حرکت است،موسیقی به او کمک می کند تا خودش را درمان کند ،ایده های خلاقانه دارد ،او هم مانند فرزند شما به بیش فعالی دچار است.

آدام لوین

آدام لوین

زمانی که او کوچک بوده است به گفته اطرافیانش ،یک جا نمی نشینست و نمیتوانست بر روی کارهایش تمرکز کند ودر حال حاضر او باز هم نمی تواند تمرکز کند مخصوصا زمانی که می خواهد موسیقی بسازد.

هوای مندل

هوای مندل

وی بازیگر طنز است که اذعان کرده در کودکی دچار اختلال بیش فعالی بوده است ووالدینش همیشه او را حمایت می کرده اند در حال حاضر هم همسرش او را حمایت می کند.او گفته است که علاوه بر اختلال بیش فعالی به وسواس نیز دچار است.

منبع:

webmd

نگران نباشید،  این افراد را برای دلگرمی شما والدین عزیز معرفی کردم تا بدانید که فقط شما نیستید که فرزندتان دچار اختلال بیش فعالی / نقص توجه است و با حمایت شما می توانید فرزندتان را در راه درست هدایت کرده و به درجه بالایی از چهره های اجتماعی تبدیل کنید البته در این راه نیز تیم متخصص آلومینا نیز همراه شما خواهد بود.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی(روانشناس،نوروتراپیست ودرمانگر کودکان بیش فعال)


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *