تاثیر نوروفیدبک در ورزشکاران

 

نوروفیدبک یکی از مهم ترین و کاربردی ترین زیر شاخه های بیوفیدبک است که به شکل کاملا اختصاصی روی امواج مغزی کار می کند. نوروفیدبک مانند سایر انواع بیوفیدبک به معنای شناخت عملکردهای فیزیولوژیک بدن و تغییر دادن و کنترل کردن این فرایندها به وسیله ی خود فرد و به شکل کاملا ارادی و آگاهانه است. اصول اولیه نوروفیدبک بر اساس همان چیزی شکل گرفته است که در نوار مغزی مورد استفاده قرار می گیرد.

اثر نوروفیدبک

نوروفیدبک به نوعی به معنای شکل دهی مجدد مغز است. کنترل و تغییر دادن فعالیت های مغزی و بررسی اثر بخشی این تغییرات در رفتار انسان.

با توجه به اصل شرطی سازی و شکل دهی رفتار، نوروفیدبک و بیوفیدبک فرایندهای طولانی مدتی هستند که باید در جلسات ابتدایی با شرایط آسان شروع، و به تدریج به شرایط دشوارتر منتهی گردد.

یکی از کاربردهای نوروفیدبک ، استفاده آن ، برای ورزشکاران است ، از جمله ورزشکاران ، نادال تنیسور موفق و معروف می باشد که یکی از راهکارهای موفقیتش ، استفاده از نوروفیدبک برای ارتقاء عملکرد ذهنی اش بوده است.

گلف

اهدافی که نوروفیدبک برای یک ورزشکار به ارمغان می آورد:

1. افزایش تمرکز

2. کاهش برانگیختگی

3. افزایش سرعت تصمیم گیری

4. مقابله با منفی نگری ورزشکار

5. افزایش سرعت عکس العمل

 

به شما هم توصیه میشود تا هر چه زود تر از روش  درمانی نوین وبدون خطر و عارضه به جای استفاده از داروها و مواد شیمیایی دیگر استفاده کنید و شانس خود را در بهبود عملکرد ذهنی افزایش دهید.

تیم متخصص نوروتراپیست مرکز آلومینا علاوه بر استفاده از روش نوروفیدبک ،از راه کارهای دیگر نیز علاوه بر آن استفاده می کنند و شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری خواهند کرد

مریم عبداللهی

 مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *