بهترین راه برای حل تعارض رابطه

 

 

بغل کردن

 

1)از خودتان بپرسید واقعا می خواهید برنده شوید؟

زوجینی که اغلب با هم بحث می کنند و به دادو فریاد مشغول هستند کمتر از با هم بودن ، خوشحال هستند و بحث کردن، یکی از عوامل نابود کننده رابطه زناشویی است، زندگی یک میدان مسابقه نیست که نسبت به همسرتان برنده شوید بلکه بحث هایی که بین زوجین وجود دارد نشان دهنده یک چراغ قرمزی است که یه جاهایی باید صبر کرد و در مورد چگونگی آن فکر و تصمیم گیری کرد.

 

2)همسرتان را به عنوان یک رقیب نگاه نکنید

در یک رابطه مدام از دلیل استفاده نکنید و تلاش نکنید که رفتار شریک زندگی تان را زیر ذره بین بگذارید و او را کنترل کنید این یک اشتباه است و باعث میشود تا کمتر محبت و عشق ورزی کنید چرا که خوبی های او را کمتر خواهید دید.
حل تعارض

 

3) مبارزه نکنید

همسرتان را با افرادی که وی از آنها متنفر است مقایسه نکنید و سعی نکنید در حین بحث مدام حرف بزنید و جواب همسرتان را بدهید بلکه گاهی لازم است که سکوت کنید تا حرف های او را نیز بشنوید .

 

4) تمامش کنید

بهتر است دعواهای قدیمی را تکرار نکنید و گاهی با همسرتان احساس همدردی کنید به عنوان مثال اگر در همان ابتدا همسر شما از چیزی ایراد گرفت بهتر است بگوئید آره درست می گویی امروز مثل همیشه نیست ، با همین یک جمله دعوا ادامه پیدا نخواهد کرد چون با او احساس همدردی کردید و او نیز از کار خود خجل خواهد شد.

 

منبع:

womenshealthmag

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *