برای مقابله با استرس شغلی چه کار می توانید انجام دهید؟

خوشبختانه راه های زیادی برای کمک به مدیریت کردن استرس های ناشی از کار وجود دارد.بعضی از برنامه ها ترکیبی از نکنیک های آرامش بخش همراه با تغذیه مناسب و ورزش هستند.بعضی دیگر روی مسایل مشخص مثل مدیریت زمان، تمرین های بالا بردن شهامت و بهبود مهارت های اجتماعی تمرکز دارند.

Related image

یک روانشناس یا متخصص سلامت روانی با صلاحیت می تواند به شما در پیدا کردن دلیل اصلی استرس شما و توسعه راهکار مناسب برای مقابله با آن کمک کند.

در اینجا به چند نکته برای مبارزه با استرس کاری اشاره می شود:

  • از اکثر زمان های استراحت کاری استفاده کنید.
  • حتی 10 دقیقه زمان برای خودتان می تواند در طراوت ذهن شما موثر باشد. مقداری قدم بزنید، با همکارتان درباره مسایل غیر کاری گپ بزنید یا خیلی ساده آرام بنشینید، چشمانتان را ببندید و نفس عمیق بکشید.
  • اگر احساس عصبانیت میکنید، چند لحظه موضوع را رها کنید، تا 10 آرام بشمارید سپس دوباره به موقعیت نگاه کنید.راه رفتن و دیگر فعالیت های فیزیکی هم می توانند برای آرامش شما مفید باشند.

Related image

  • برای خودتان و دیگران حد و حدود منطقی در نظر بگیرید.توقع کمال نداشته باشید.
  • با صاحب کارتان درباره تعریف شغلتان صحبت کنید.محدوده مسئولیت و عملکردتان ممکن است به طور دقیق بازتاب کاری که شما انجام می دهید، نباشد.

 

Related image

 

همکاری با دیگران برای ایجاد تغییرات لازم، نه تنها برای سلامت روح و جسم شما مفید است، بلکه بهره وری سازمان را هم افزایش می دهد.

گرد آورنده و مترجم : کیانوش محسنی زاده

خدمات تخصصی بازی درمانی،موسیقی درمان
ی و نمایش درمانی خلاق در مرکز آلومینا ارائه می گردد

جهت اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت قبلی به صفحه ی تماس با ما مراجعه فرمایید

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *