برای مقابله با استرس شغلی چه کار می توانید انجام دهید؟

خوشبختانه راه های زیادی برای کمک به مدیریت کردن استرس های ناشی از کار وجود دارد.بعضی از برنامه ها ترکیبی از نکنیک های آرامش بخش همراه با تغذیه مناسب و ورزش هستند.بعضی دیگر روی مسایل مشخص مثل مدیریت زمان، تمرین های بالا بردن شهامت و بهبود مهارت های اجتماعی تمرکز دارند.

images?q=tbn:ANd9GcS0h2FpwThaR1ctTQOUQTsv5KVpMooqOivD78cMORRdwI5W1 sE8A - برای مقابله با استرس شغلی چه کار می توانید انجام دهید؟

یک روانشناس یا متخصص سلامت روانی با صلاحیت می تواند به شما در پیدا کردن دلیل اصلی استرس شما و توسعه راهکار مناسب برای مقابله با آن کمک کند.

در اینجا به چند نکته برای مبارزه با استرس کاری اشاره می شود:

  • از اکثر زمان های استراحت کاری استفاده کنید.
  • حتی 10 دقیقه زمان برای خودتان می تواند در طراوت ذهن شما موثر باشد. مقداری قدم بزنید، با همکارتان درباره مسایل غیر کاری گپ بزنید یا خیلی ساده آرام بنشینید، چشمانتان را ببندید و نفس عمیق بکشید.
  • اگر احساس عصبانیت میکنید، چند لحظه موضوع را رها کنید، تا 10 آرام بشمارید سپس دوباره به موقعیت نگاه کنید.راه رفتن و دیگر فعالیت های فیزیکی هم می توانند برای آرامش شما مفید باشند.

images?q=tbn:ANd9GcT0VFB rrZZ8DyAkRb9jZRqbM rKtKOKlxuiNd66lP bzA6nxRpfQ - برای مقابله با استرس شغلی چه کار می توانید انجام دهید؟

  • برای خودتان و دیگران حد و حدود منطقی در نظر بگیرید.توقع کمال نداشته باشید.
  • با صاحب کارتان درباره تعریف شغلتان صحبت کنید.محدوده مسئولیت و عملکردتان ممکن است به طور دقیق بازتاب کاری که شما انجام می دهید، نباشد.

 

images?q=tbn:ANd9GcS Y qeTWKtIWBDlAkYaKscDjerZ70WEWr5cIWROGnSqgvZne0K - برای مقابله با استرس شغلی چه کار می توانید انجام دهید؟

 

همکاری با دیگران برای ایجاد تغییرات لازم، نه تنها برای سلامت روح و جسم شما مفید است، بلکه بهره وری سازمان را هم افزایش می دهد.

گرد آورنده و مترجم : کیانوش محسنی زاده

خدمات تخصصی بازی درمانی،موسیقی درمان
ی و نمایش درمانی خلاق در مرکز آلومینا ارائه می گردد

جهت اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت قبلی به صفحه ی تماس با ما مراجعه فرمایید

 

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x