سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

با دلایل بیخوابی آشنا شوید

بیخوابی 3

عوامل فیزیکی ,روانی ,محیطی و دیگر عوامل میتوانند در ایجاد بیخوابی موثر باشند و نمیتوان فقط ان را به یک عامل مرتبط دانست .

بیخوابی به یکی از مشکلات غیر قابل پیشگیری در دنیای مدرن تبدیل شده است . در تحقیقی انجام شده توسط بالدوین در سال 2010 مشخص شد که 30 درصد از نمونه مورد ازمایش مبتلا به بیخوابی میباشند .همچنین سلامتی این دسته بیشتر از دیگران در معرض خطر بود که خود نشان دهنده ی ارتباط بین بیخوابی و مشکلات جسمی است .

تعیین دقیق دلیل بیخوابی چندان اسا ن نیست ولی ما در این پست به سه نمونه از مهمترین عوامل میپردازیم :

سبک زندگی 

با توجه به وب سایت اموزش خواب ؛میتوان خواب را با پیگیری پیشنهادات عاقلانه بهبود بخشید مثلا مهم است که شما برنامه منظمی را در زندگی خود دنبال کنید و از فعایلتهای محرک بپرهیزید و همچنین تختخواب خود را در محلی ارام و بی صدا قرار دهید .

بنا برتحقیقات انجام شده ,ساعات خواب نامنظم ,تشنگی در هنگام خواب ,وجود صدا در اطراف و نگرانی به هنگام خواب همه میتوانند باعث بیخوابی در فرد شوند .بنابراین بیخوابی با شیوه ی زندگی فرد مرتبط است .

بیخوابی 2

مشکلات روحی 

بنا بر تحقیقات انجام شده 90 درصد بیماران مبتلا به اختلالات اضطرابی و یا افسردگی ,از بیخوابی رنج میبرند .

حتی بیخوابی در افراد میانسال بیشتر میشود و همین موضوع وضعیت فیزیکی انها را وخیم میسازد .

با کنترل استرس به روش های سنتی و یا دارودرمانی بیشتر افراد میتوانند یک خواب راحت را تجربه کنند .

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: