با ترامادول بیشتر آشنا شوید

 

ترامادول

 

  • ترامادول مسکنی است که مانند مواد مخدر است.
  • از ترامادول برای درمان دردهای متوسط ​​تا شدید استفاده می شود.
  • از ترامادول نیز ممکن است برای اهداف دارویی استفاده نشود.

 

ترامادول می تواند سرعت  تنفس را کاهش یا متوقف کند  به ویژه هنگامی که شما شروع به استفاده از این دارو میکنید یا دوز دارو را تغییر میدهید. هرگز ترامادول را در مقادیر بیشتر و یا برای طولانی مدت استفاده نکنید زیرا دوزهای زیاد منجر به مرگ میشود.

بعد از استفاده،  بدن به آن دوز عادت کرده و ونیاز به افزایش دوز دارد برای زیاد کردن این دارو حتما توسط پزشک و همان طور که او می گوید اضافه و مصرف کنید.

در افراد باردار مصرف ترامادول اعتیاد می اورد و حیات جنین را تهدید می کند و بعد از زایمان نیز می تواند به شیر مادر منتقل شود  و به کودک شیرخوار آسیب برساند.

در صورت استفاده از الکل اصلا از ترامادول استفاده نکنید چرا که ترکیب این دوماده عوارض جانبی خطرناک و یا مرگ را به همراه دارد.

مصرف ترامادول فقط به صورت قرص و از طریق دهان امکان پذیر است ، استنشاق و رقیق شده آن و تزریق به بدن نیز اثرات تهدید کننده حیاتی را به دنبال و مصرف بیش از حد آن منجر به مرگ میشود.

 

درادامه: مصرف این دارو

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *