با بهترین روش درمان بیخوابی اشنا شوید

بیخوابی

به نظر میرسد که بیخوابی یکی از رایج ترین انواع اختلالات مرتبط با خواب است .در بسیاری از موارد بیماران مبتلا به بیخوابی برای مدت های طولانی تحت درمان بوده اند ولی همچنان این روش ها کاربردی نبوده اند .

بسیاری از بیماران نیز ترجیح میدهند که از این دارو ها به دلیل عوارض جانبی انها استفاده نکنند مانند خواب الودگی در طی روز و به دنبال جایگزینی برای انها میگردند .

تعداد زیادی از این بیماران از تحتخواب و یا زمان خواب نفرت دارند و همین موضوع هم کار را سخت تر میکند .انها در رختخواب خود میمانند و سعی میکنند که بخوابند در حالیکه کاملا بیدار هستند و تمام شب را به ساعت خود نگاه میکنند .در نهایت سعی میکنند تا این کمبود خواب را با چرتهای کوتاه روزانه جبران نمایند و همچنین کافئین بسیاری مصرف میکنند تا بتوانند در طی روز بیدار باشند .

معمولا این افراد لپ تاپ و یا دیگر پروژه های کاری خود را به رختخوابشان میبرند و سرانجام هنگامی که این بیخوابی ادامه یابد ,مضطرب میشوند و به دنبال راه حل میگردند که البته خود این وضعیت هم به تولید میزان بالاتری از کورتیزول یا هورمون استرس می انجامد و اوضاع را وخیم تر میسازد .

در روش های رفتاری شناختی سعی میشود تا عقاید حول موضوع خواب از نو ایجاد شوند .از بیماران خواسته میشود تا از مصرف کافئین خودداری نمایند ,در طی روز نخوابند ,ساعت خود را هم در مکانی قرار دهند که بتوانند در هنگام صبح صدای ان را بشنوند ولی ان را نبینند .همچنین یک برنامه زمانی برای ساعات خواب و بیداری به فرد داده میشود .

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x