سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

با بهترین روش درمان بیخوابی اشنا شوید

بیخوابی

به نظر میرسد که بیخوابی یکی از رایج ترین انواع اختلالات مرتبط با خواب است .در بسیاری از موارد بیماران مبتلا به بیخوابی برای مدت های طولانی تحت درمان بوده اند ولی همچنان این روش ها کاربردی نبوده اند .

بسیاری از بیماران نیز ترجیح میدهند که از این دارو ها به دلیل عوارض جانبی انها استفاده نکنند مانند خواب الودگی در طی روز و به دنبال جایگزینی برای انها میگردند .

تعداد زیادی از این بیماران از تحتخواب و یا زمان خواب نفرت دارند و همین موضوع هم کار را سخت تر میکند .انها در رختخواب خود میمانند و سعی میکنند که بخوابند در حالیکه کاملا بیدار هستند و تمام شب را به ساعت خود نگاه میکنند .در نهایت سعی میکنند تا این کمبود خواب را با چرتهای کوتاه روزانه جبران نمایند و همچنین کافئین بسیاری مصرف میکنند تا بتوانند در طی روز بیدار باشند .

معمولا این افراد لپ تاپ و یا دیگر پروژه های کاری خود را به رختخوابشان میبرند و سرانجام هنگامی که این بیخوابی ادامه یابد ,مضطرب میشوند و به دنبال راه حل میگردند که البته خود این وضعیت هم به تولید میزان بالاتری از کورتیزول یا هورمون استرس می انجامد و اوضاع را وخیم تر میسازد .

در روش های رفتاری شناختی سعی میشود تا عقاید حول موضوع خواب از نو ایجاد شوند .از بیماران خواسته میشود تا از مصرف کافئین خودداری نمایند ,در طی روز نخوابند ,ساعت خود را هم در مکانی قرار دهند که بتوانند در هنگام صبح صدای ان را بشنوند ولی ان را نبینند .همچنین یک برنامه زمانی برای ساعات خواب و بیداری به فرد داده میشود .


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: