اهمیت ارتباط جنسی

زنان بعد از رابطه جنسی

ارتباط جنسی علاوه بر اینکه موجب تداوم نسل بشر می گردد در حقیقت نوعی  رهایی جسمانی و رسیدن به آرامش روانی محسوب میشود منتهی بسیاری از زوجین اطلاعات ناقص و اندکی در مورد مسائل جنسی دارند.

در رابطه جنسی ، زوجین هرگز نباید تصور کنند که صرفا با یک عمل جسمی سر و کار دارند در این صورت ، هم خود را از لذت عمیق جسمی و روحی محروم کرده و هم به حسن تفاهم بین خود لطمه زده اند اگرهمسر ، لذت لازم را نبرد ، هم آغوشی را وظیفه ای اجباری می پندارند ، در نتیجه به تدریج از رغبتش کاسته میشود.

گاهی اطلاعات نادرست و غلطی که در اختیار نوجوانان توسط افراد غیر متخصص گذاشته میشود می تواند یک عمر زندگی زناشویی فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

مادری که به دخترش در کودکی در کودکی تلقین کرده است ” رابطه جنسی گناه است”،بعدا در ذهن او شکستن این تابو یا محرمات خیلی سخت است و زمانی که می خواهد در کنار شوهرش آرام بگیرد ،نمی تواند .

یا اگر زنی هنگام هم آغوشی ،واکنش احساسی نشان دهد، در این موقع برخی مردها فکر می کنند،همسر با حیا و نجیبی ندارند در حالی که این فکر و باور غلط را ممکن است فرد از اطرافیان خود آموخته باشد.

مردها ، بهتر است بدانند زنان از رابطه جنسی و هم آغوشی تلقی خاصی دارند،زن به ملامسه،در آغوش گرفتن،نوازش کردن ،بوسیدن و عشق ورزیدن بیش از عمل جنسی اهمیت می دهند به همین دلیل زنان سرد مزاج بدون هم آغوشی هم می توانند سر کنند.

اصولا کشش زنان نسبت به عمل جنسی ، بسیار کمتر از مردان است.

مرد ، زنی را دوست دارد که او را پسندیده و زن ، مردی را دوست دارد که ارزش او را درک کند.

هیجانات و عواطف زن، زیاد است و اکثر بیماری های عصبی مثل وسواس،ترس بیجا،تشنج و … ناشی از سرکوب هیجانات است،همچنین بعضی صفات پسندیده در زن ناشی از همین احساسات و هیجانات است.

جهت مشاره زناشویی و روابط جنسی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید

[divider]

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *