سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

چه میزان چای و از چه نوعی می نوشید؟

انواع چای

نوشیدن چند فنجان چای در روز ممکن است برای سلامتی شما خوب باشد؟
بله درست است چای برگ از گیاه کامیلیا آمده است . آنها حاوی آنتی اکسیدان ها یی است که ضد رادیکال های آزاد ضد ، که می تواند منجر به آسیب سلول ها شوند . آنتی اکسیدان ها ممکن است به کاهش و یا کمک به جلوگیری از برخی از این آسیب ها شوند.

چه تفاوتی بین انواع چای وجود دارد ؟
تفاوت بین سه نوع اصلی چای (سبز ، سیاه و اولانگ ) فرآیند مورد استفاده میان آنها است. چای سیاه در معرض هوا  یا تخمیر قرار میگیرد که برگ تیره  دارد و به آنها عطر و طعم خاصی می بخشد، چای سبز با حرارت دادن ساخته شده است. برگ چای اولانگ نیمه تخمیر شده است .

نوشیدن چای سبز می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی  منجر شود؟
برخی مطالعات نشان می دهد که نوشیدن چای سبز ممکن است به جلوگیری از عوامل خطر بیماری های قلبی از جمله : وزن بدن، فشار خون و جذب کلسترول کمک کند  ولی شواهد علمی معتبر به حمایت از این ادعاها وجود ندارد .

استفاده از چای های کیسه ای و فوری در آب جوش چقدر زمان نیاز دارد؟
به مدت 3 تا5 دقیقه باید درون آب جوش باشند تا آنتی کسیدان های فعالیت خود را آغاز کنند.

یک لیوان چای سرد همیشه حاوی همان مقدار از آنتی اکسیدان هایی است که در یک فنجان چای داغ موجود است؟
چای سرد اغلب شامل مقدار ناچیزی از ترکیبهای موجود در مقایسه با غلظت بالا و موجود در یک فنجان چای داغ است و علتش همان آب گرم است . با این حال ، چای سرد و چای داغ می تواند تقریبا همان سطح از آنتی اکسیدان ها را داشته باشند.


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: