افزایش مهارتهای اجتماعی با یک ابزار جدید- نوروفیدبک آلومینا

 

افزایش مهارتهای اجتماعی با یک ابزار جدید

 

برخی از مراجعین از نتایج غیر منتظره و جادویی در روابط بین فردیشان بعد از تمرینات مغزی که انجام داده اند  صحبت میکنند  و گزارش میدهند.

در حال حاضر شما میتوانید زندگی شخصی خود را فراتر از این چیزی که وجود دارد ارتقا دهید.

پرورش این ویژگی ها به معنای مراقبت بهتر از خود، خانواده و همه کسانی است که در اطراف شما هستند می باشد.

 

عملکرد ذهنی با نوروفیدبک آلومینا - افزایش مهارتهای اجتماعی با یک ابزار جدید- نوروفیدبک آلومینا

مهارت های رهبری

ارتباطات در مدیریت تیم های  محل کار و مشتریان به طور یکسان کلیدی است. با پرورش مهارتهای اجتماعی و ویژه گیهای شخصی و حفظ روحیه عاطفی، می تواند باعث ارتقا شما میشود.

نوروفیدبک (Neurofeedback) به شما این امکان را می دهد که مهارت های رهبری موثر را با تمرکز تمرکز ، اعتماد به نفس و کنترل احساسی خود – حتی در شرایط استرس زا – توسعه دهید.

 

اضطراب اجتماعی

 

تعریف اضطراب اجتماعی 

 

همه ما احساس  عصبانیت یا ناراحتی در وضعیت اجتماعی را می دانیم. شاید قبل از ارائه یک سخنرانی ، شما در جلسات با افراد جدید  عرق کنید.

اگرچه اختلال اضطراب اجتماعی دارید، اما استرس این موقعیتها بیش از حد است. شما ممکن است از تمام تماس های اجتماعی جلوگیری کنید، زیرا چیزهایی که افراد دیگر “عادی” می شمارند – مانند صحبت کردن و تماس چشمی – باعث ناراحتی در شما می شوند.

تمام جنبه های زندگی شما، نه فقط اجتماعی را تحت الشعاع قرار دهد .

اختلال اضطراب اجتماعی (همچنین به عنوان فوبیایی اجتماعی) یکی از شایع ترین اختلالات روانی است، بنابراین اگر شما آن را دارید جای امید وجود دارد.

 

آلومینا 300x300 - افزایش مهارتهای اجتماعی با یک ابزار جدید- نوروفیدبک آلومینا

 

تعامل اجتماعی چیزی است که به زندگی ما عمق و معنا می دهد؛ اعتماد به نفس، تعادل احساسی و حضور شخصی آرام، تعاملات اجتماعی را راحت و آسان می کند.

تعارض اجتماعی ممکن است با خجالت، ترس از رد یا انتقاد، اضطراب، عدم اعتماد به نفس، اعتماد به نفس پایین یا خجالت زده شدن نشان داده شود.

همه این ها احساساتی هستند که از کنترل خارج شده و تعاملات اجتماعی را محدود می کنند.

نوروفیدبک (Neurofeedback) به شما کمک می کند ذهن خود را تمرین دهید تا از این احساسات مزمن و بدون کنترل جلوگیری کنید،نوروفیدبک به شما اجازه می دهد در شرایط اجتماعی راحت تر باشید.

 

این روش (نوروفیدبک ) غیردارویی و یکی از ابعاد وسیع ابزار موجود بوده  و یک ابزار خوب است.

نوروفیدبک باعث تسریع درکاهش  علائم و توسعه خودمراقبت های سالم می شود، بدین معنی که بدن خود بیمار تنظیمات مناسب را انجام می دهد.

 

در استفاده از روش درمانی EEG بیوفیدبک یا همان نوروفیدبک مطالعه منفی کمی بوده و اثر بخشی آن در بسیاری از اختلالاتی که نسبت به درمان دارویی مقاوم بوده اند نشان داده شده است .

 

منبع 1

منبع2

 

مریم 225x300 - افزایش مهارتهای اجتماعی با یک ابزار جدید- نوروفیدبک آلومینا

 • مریم عبداللهی 
 • روانشناس و نوروتراپیست

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - افزایش مهارتهای اجتماعی با یک ابزار جدید- نوروفیدبک آلومینا

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

بدون نظر
 1. مریم عبداللهی روانشناس , رواندرمانگر و نوروتراپیست می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 2. متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ اختلالات خواب می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 3. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: