اضطراب و احساس بی قراری و ناخوشی

آیا راهکاری برای جلوگیری از بروز احساس رخوت و کسالت وجود دارد؟

 این بی قراری و کسالت یک نوع احساس ذهنی است که به دشواری می توان تعریفی برای آن ارائه کرد و از آنجایی که تعریف و راه حل خاصی برای آن ارائه نشده است، غلبه بر این احساس را برای ما دشوار می کند. شاید از ابتدا مورد چالش برانگیزی نبوده است.

تغذیه سالم، افکار مثبت و ورزش کردن و کمک به رفع اضطراب و استرس
تغذیه سالم، افکار مثبت و ورزش کردن و کمک به رفع اضطراب و استرس

بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که مراقبت سلامت ذهن و جسم خود باشید—نه صرف برای جلوگیری از بروز اضطراب و استرس، بلکه مطمئن شوید جسم و روح شما تمامی چیزهایی را که نیاز دارد، دریافت می کند. همواره آب کافی بنوشید، تغذیه سالم داشته باشید، غذا را خوب بجوید و در نهایت خواب کافی داشته باشید.

انجام فعالیت های ورزشی به صورت مرتب را فراموش نکنید. ورزش کردن عامل مهمی در تولید و کنترل ترشح هورمون هاست و می تواند تاثیر کمی بر روی ذهن و دستگاه گوارش شما دشاته باشد. ورزش کردن باعث می شود که اضطراب و استرس شما کاهش پیدا کند. اما به خاطر داشته باشید تمامی مواردی که باعث رخوت و کسالت شما می شود، از درون بدن سرچشمه می گیرد و ناشی می شود؛ یعنی عامل خارجی در پیدایش آن دخالت ندارد. هیچگاه قادر نخواهید بود که بر مشکلاتی که در بالا ذکر شد، غلبه کنید مگر آنکه از فشار های عصبی و تنش های روحی خود بکاهید.

 

منبع:

http://www.calmclinic.com

نگارنده: حدیث بختیاری

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *